Terugblik: deze winkels en horecazaken gingen in november open in Enschede
Iedere maand blikken we even terug: wat ging er allemaal open in Enschede? Deze week een overzicht van de maand…
In november vorig jaar verhuisde Foot Locker in Enschede van winkelcentrum de Klanderij naar het Van Heekplein. Het voormalige stekkie van de sneakerzaak stond ruim een jaar leeg. Sinds 3 december zit er een nieuwe winkel in het pand aan de Klanderij 35. Welke? Lees je hier!
Vibes is de nieuwe huurder van het pand. Grote kans dat je deze winkel kent. De herenkledingzaak zat tot voor kort aan de Haverstraatpassage 15. Tussen Klof en ART in.
Lees verder onder de foto >
Bij Vibes koop je herenkleding van merken als Tommy Hilfiger, Lacoste, Armani, Hugo Boss en Calvin Klein. Het is nog niet bekend wat er in het oude pand van Vibes komt te zitten.
Wil je graag als eerste op de hoogte zijn van allerlei leuke nieuwtjes in Enschede. Zoals nieuwe zaken en dingen die opvallen in de stad? Houd indebuurt Enschede dan goed in de gaten via Facebook en Instagram of schrijf je in voor de nieuwsbrief.
In onze gids
Populaire rubrieken