Bevestigd: er komt een Starbucks-filiaal in hartje Enschede
Een vanilla latte, een ijskoude frappuccino of ‘gewoon’ een beker zwart goud, op de UT-campus kun je al jaren terecht voor…
De opening zou eigenlijk 13 januari zijn, maar Saskia Muller kon niet langer wachten en gooide de deuren van haar nieuwe winkel vier dagen eerder open. Wat je van Saskraam Kringloop kan verwachten? Lees verder!
Anderhalf jaar geleden begon Saskia al met het verkopen van tweedehandsspullen. Toen alleen nog via haar webshop. Het idee van een fysieke winkel spookte al wel door haar hoofd. Tijdens een aflevering van realityshow The Real Housewives of Amsterdam besloot ze door te pakken. “Opeens dacht ik: zo moeilijk is het allemaal niet. Als ik dit echt wil moet ik daar nu werk van maken.”
En dat deed ze. Saskraam Kringloop in Winkelcentrum Enschede Zuid is een feit. Saskia noemt haar zaak geen standaard kringloopwinkel. Ze verkoopt zowel tweedehandsitems als nieuw spul. “Die mix van oud en nieuw vind ik leuk.”
Alle gebruikte spullen krijgen een poetsbeurt voordat ze in de winkel belanden. Saskia: “Ik wil dat ze er als nieuw uitzien en dat de winkel een luxe uitstraling heeft. Geen winkeltje waar je een vies gevoel bij krijgt.”
Lees verder onder de foto >
Sommige items – zoals boeken, bloempotten, servies en keukenspullen – komen uit restpartijen die Saskia opkoopt en zijn daarom gloedjenieuw. En ook die staan volgens de eigenaar voor kleine prijsjes te koop.
Saskia verkoopt veel, maar geeft minstens zoveel weg. “Ik doneer aan kledingbanken en weggeefhoeken voor minima. Ik zat jaren geleden zelf in de bijstand en kreeg toen veel gratis producten van instanties. Nu wil ik iets terugdoen.”
Saskraam Kringloop zit aan de Wesseler-nering 3A. Dat is naast Subway, aan de buitenkant van het winkelcentrum. De winkel is op maandag van 13.00 tot 18.00 uur open, van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.
In onze gids
Populaire rubrieken