Zijn baasje is overleden, wie geeft Toby een fijne, warme kerst?
Op zoek naar een nieuw huisdier? In het asiel in Enschede wachten genoeg lieve beestjes op een nieuw stekkie. Toby,…
Als motoragent Rens op dinsdag (6 december) een melding krijgt over een agressieve winkeldief bij Jumbo Noorderhagen, bedenkt hij zich geen moment. Hij rijdt op zijn BMW-motor de supermarkt binnen en verlost de Jumbo-medewerkers die de dief in bedwang houden. Dat meldt Politie Enschede in een Facebookbericht.
“De ochtend- en de middagploeg zijn net aan het wisselen. Rens kan zich voorstellen dat het winkelpersoneel in een situatie verkeert dat het niet te lang wil wachten op assistentie van politie en hij rijdt op zijn BMW richting de supermarkt”, zo luidt het Facebookbericht.
“Voor de schuifdeuren van het winkelcentrum gebaart Rens de aanwezige mensen om voor hem opzij te gaan.” Met zwaailichten en sirene aan rijdt hij de supermarkt in de binnenstad binnen. Dicht bij de kassa stapt hij van zijn motor af en loopt hij met versnelde pas naar de medewerkers die de agressieve winkeldief in bedwang houden.
In het Facebookbericht staan ook foto’s van Rens’ actie. Op één camerabeeld zien we de motoragent Jumbo Noorderhagen binnenrijden, op de tweede foto staat hij dicht bij de kassa. En de derde foto? Daarop staat een briefje met ‘Niet parkeren’ dat iemand op zijn politiemotor heeft gelegd.
In onze gids
Populaire rubrieken