Gratis en voor niets: 7 x zomerse activiteiten in Enschede voor kinderen
Even geen huiswerk of andere verplichtingen voor de kinderen in Enschede, want het is zomervakantie! Natuurlijk wil je er graag…
Het is alweer augustus! Er is deze maand een hoop leuks te doen in Enschede. De activiteiten die je écht niet mag missen hebben we voor je in een lijstje gezet.
Op 6, 7 en 8 augustus wordt het Volkspark voor de derde keer omgetoverd tot de gezelligste biertuin van Enschede. Geniet van de festivalsfeer, bijzondere bieren en muziek van De Platenbus. Meer informatie vind je in het onderstaande artikel.
Het Volkspark wordt op 6, 7 en 8 augustus voor de derde keer omgetoverd tot de…
Op zondag 8 augustus van 12.00 tot 17.00 uur is er een groot waterparadijs voor kinderen op het Van Heekplein. Reken op verschillende waterattracties, waterglijbanen én een heus waterpistolengevecht.
Vakantietip: op zondag 8 augustus is er een groot waterparadijs voor kinderen op het Van Heekplein….
In verschillende Twentse gemeenten worden de Maakdagen georganiseerd. Kinderen kunnen op verschillende locaties maak- en programmeerworkshops volgen. Klik hier voor meer informatie.
Maakdagen in augustus in Enschede
Op 14 en 15 augustus verandert de landingsbaan van Vliegveld Twenthe in de Langste Vlooienmarkt van Nederland. Met maar liefst drie kilometer aan kramen en grondplaatsen kan iedere bezoeker naar hartenlust de beste koopjes scoren.
De entreekosten bedragen € 5,- voor volwassenen, € 4,- voor 65-plussers, € 2,50 voor kinderen tot 16 jaar en kinderen tot 10 jaar mogen gratis naar binnen.
Don Events
Geniet in het tweede weekend van augustus van muzikale acts in de binnenstad. De optredens vinden op verschillende tijden plaats in de winkelstraten en rondom de Oude Markt.
Zaterdag 14 augustus
Zondag 15 augustus
Van 19 tot en met 22 augustus vindt de openluchtvoorstelling Spaghettirellen in Enschede plaats. Een avontuurlijke voorstelling dat zich afspeelt in de Twentse textielindustrie, eind jaren vijftig van de vorige eeuw. Extra leuk: in de pauze krijg je een bord vegetarische spaghetti. Klik hier voor meer informatie over de voorstelling en voor het kopen van een ticket van € 23,-.
Deze zomer staat de openluchtvoorstelling Spaghettirellen op de planning in verschillende Twentse steden. Ook in textielstad…
Wenninkgaarde 40-42, 7511 PH Enschede
Nu gesloten
Meer informatieWil je wel naar een leuk feestje, maar heb je geen zin in toegangstesten en vaccinatiebewijzen? Daar hebben de organisatoren van VroegZat iets op gevonden. Op zaterdag 21 augustus organiseren ze bij Air Stanislaus op Vliegveld Twenthe het VroegZit Terrastival. Drie uur lang chaosbingo, guilty pleasure karaoke en een open Twents kampioenschap simultaan stoelendans onder het genot van de speciaalbieren van Stanislaus Brewskotivch en Glanerbrugse tapas. En dat allemaal aan je eigen tafel met je eigen gezelschap volgens de richtlijnen van het RIVM.
Kaarten kosten € 10,- per persoon en die bestel je hier. Je kan kiezen voor de middag- en avondeditie.
*** LAATSTE KAARTEN ***Zaterdag doen Colin en Rob van VroegZat een VroegZit Festival bij Air Stanislaus op Vliegveld…
Posted by Stanislaus Brewskovitch on Tuesday, June 29, 2021
Op 21 augustus organiseert De Performance Factory een kidsevenement. Bij Hollydé kunnen kinderen tussen 14.00 en 18.00 uur dansworkshops volgen, muziek maken, sporten, pixelart én theater maken. Reserveren is niet nodig en de entree is gratis.
Wol spinnen, kniepertjes bakken, manden vlechten, boekbinden en poppen maken. Op zondag 22 augustus tussen 12.00 en 17.00 uur vindt de oudeambachtenmarkt plaats op het Van Heekplein. Die middag zijn er ook optredens van een folkloristische dansgroep en een Böggelrieder, is er een curiosamarkt en staan er meerdere eetkraampjes op het Van Heekplein.
Voor iedere kleine (en grote) Willie Wortel is tot en met 29 augustus genoeg te beleven in de Uitvindfabriek van De Museumfabriek. Van razendsnelle waterstofauto’s maken tot iets moois maken in het Eibert Atelier. Klik hier voor meer informatie en tickets.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Enschede en blijf op de hoogte van alles over en rondom Enschede.
Aangeboden door Oost-Nederlands Symfonieorkest (ONSO)
In onze gids
Populaire rubrieken