Doen! In deze huiskamers in Enschede zie je gratis optredens
Concerten bezoeken, cabaretoptredens bekijken en kleinkunstenaars bewonderen; dat is Gluren bij de Buren in een notendop. Het evenement wordt dit…
Wat ga jij doen in het laatste weekend van januari? Heb je inspiratie nodig? Misschien heb je wat aan deze tips. Dit kun je doen in het weekend van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 januari in Enschede.
Dans jij graag op muziek uit de seventies en eighties? Bij Metropool kun je dan zaterdag helemaal losgaan tijdens de Mixtape: Super 70’s en Awesome 80’s. De muziek loopt uiteen van disco en pop tot rock, wave en funk. Dj dr. Anders en dj Titch zijn deze avond van de partij.
Zaterdag 28 januari bij Metropool in Enschede. De aanvang is 21.00 uur. Een ticket kost je in de voorverkoop 7,50 euro en aan de kassa 10 euro. Toegang is voor 18 jaar en ouder.
Het uit Frankrijk afkomstige jazzkwartet Nefertiti treedt vrijdag 27 januari op in Jazzpodium de Tor. De groep staat bekend om haar improvisatie in de jazz met kleuren die variëren van zoete zingbare melodieën tot eigentijdse textuur.
Vrijdag 27 januari in Jazzpodium de Tor. Entree kost je 15 euro. Ben je student? Dan betaal je 10 euro toegang. Op deze site kun je tickets reserveren.
Leuk voor de kids: speeltuin Monkey Town organiseert een pyjamaparty. Normaal gesproken sluit de speeltuin de deuren om 18.00 uur, maar op vrijdag 27 januari blijft hij langer open. Voor kinderen zijn er gedurende de avond leuke dingen te doen zoals live entertainment door Rogier de Avonturier en de mogelijkheid om met mascotte Oehlie op de foto te gaan. Ouders kunnen ook mee. O, en de dresscode? Jawel, in je pyjama (ook ouders!).
Vrijdag 27 januari van 18.30 uur tot 21.30 uur. Kosten bedragen 10,95 euro per kind. Ouders mogen gratis mee. Op deze site kun je kaartjes halen en reserveren.
Elke zaterdagochtend lezen enthousiaste voorleesvrijwilligers de grappigste, mooiste en spannendste verhalen voor aan kinderen in de bieb in het centrum. Ouders en opa’s en oma’s zijn dan ook welkom. Je kunt dit voorleesuurtje bijwonen in de Bibliotheek aan de Pijpenstraat 15, maar ook in de Bibliotheek Enschede Zuid.
Zaterdag 28 januari van 10.30 uur tot 11.30 uur in de Bibliotheek Enschede Zuid en in de Bibliotheek aan de Pijpenstraat 15. Toegang is gratis.
Zin om uit te gaan dit weekend? Zaterdag 28 januari kun je tot in de late uurtjes meeswingen met de beats van dj Robba Rovega. De dj staat bekend om zijn dansbare tracks en energieke sounds.
In de nacht van zaterdag 28 januari op zondag 29 januari van 23.00 uur tot 04.00 uur. Voor toegang betaal je 5 euro. Je moet 21 jaar of ouder zijn om binnen te komen.
Houd jij van cabaret? Zaterdag 28 januari komt de bekende cabaretière Tineke Schouten naar Enschede. Ze staat in de Pay, een zaal in het Wilminktheater.
Zaterdag 28 januari om 20.00 uur in het Wilminktheater. Voor de eerste rang betaal je 39,50 euro, voor de tweede rang 33,50 euro en voor de derde rang 29,50 euro. Op de site van het Wilminktheater kun je tickets bestellen.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Enschede en blijf op de hoogte van alles over en rondom Enschede.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken