Nieuwe staking: op deze dagen rijden minder bussen van en naar Eindhoven
Eindhovenaren die afhankelijk zijn van het openbaar vervoer komen deze week mogelijk in de knel. De medewerkers van het streekvervoer…
Als je weleens naar het centrum gaat met de auto, moet je komende tijd rekening houden met vertraging. In het centrum van Eindhoven zijn verschillende wegen afgesloten. Hier lees je om welke wegafsluitingen het gaat.
Vanwege werkzaamheden is de Vonderweg is een tijdje afgesloten voor auto’s. De wegafsluiting duurt tot en met begin mei 2023. In die periode is de weg dicht tussen de Mathildelaan en Willemstraat. De wegafsluiting is nodig vanwege rioolwerkzaamheden.
Op hetzelfde moment is de Willemstraat tussen de Emmasingel en het Wilhelminaplein in één richting afgesloten voor automobilisten. Je kunt daar de stad niet uit, alleen in. Dat duurt tot en met begin mei 2023. Ook is de kruising Willemstraat en Vonderweg na carnaval ongeveer drie weken afgesloten, zo meldt de gemeente. Daarnaast heb je mogelijk geluidsoverlast door werk aan de gevel. Op het kaartje hieronder zie je waar omleidingen zijn:
Tekst loopt door onder de foto’s >
Ook in de buurt van het station moet je binnenkort rekening houden met vertraging. Op maandag 6 maart begint de gemeente met werkzaamheden bij de kruising Stationsplein en Vestdijk. De weg is ongeveer negen weken afgesloten, waarschijnlijk tot eind april. Met de auto kun je er niet door op deze punten:
Er zijn verschillende omleidingsroutes. Vanaf de Fellenoord rijd je om via de Professor Doctor Dorgelolaan en de Ring. Kom je uit de richting Fuutlaan? Dan rijd je om via de Parklaan en Nachtegaallaan.
Tekst loopt door onder het kaartje >
De wegafsluiting is nodig om mantelbuizen voor kabels en leidingen aan te leggen. Daarnaast zijn er rioolwerkzaamheden en laat de gemeente middengeleiders (verhogingen) op de Stationsweg verwijderen.
Wil je weten wat de afsluitingen voor jouw route betekenen? Op deze website van de gemeente zie je de werkzaamheden op een kaartje.
In onze gids
Populaire rubrieken