Wat een joekels: dit zijn de grootste bomen van Eindhoven
Of je nu door het Philips de Jonghpark of door de Genneper Parken loopt; er staan heel wat mooie, oude…
Feest bij Piet Hein Eek: het hotel van de Eindhovense ontwerper heeft een Entree Award gewonnen. De vakjury is enthousiast over deze plek waar je wegdroomt bij kunst en design. Daarom koos de jury Hotel Piet Hein Eek als winnaar in de categorie ‘Best New Hotel <50 rooms‘. Gefeliciteerd!
Op maandagavond 28 november werden de Entree Awards uitgereikt in Theater Amsterdam. De jury beoordeelt ieder jaar horecazaken in dertien verschillende categorieën. Naast Hotel Piet Hein Eek waren vier andere hotels genomineerd in dezelfde categorie.
Tijdens de prijsuitreiking zei de jury: “Piet Hein Eek: een topdesigner, maar zonder hotelervaring. Dat je dat niet merkt in dit hotel is héél knap. Op deze duurzaam ingerichte plek dompelen gasten zich onder in de belevingswereld van Piet Hein Eek, die elke kamer door een andere kunstenaar liet ontwerpen. Een perfecte toevoeging op zijn imposante werkplaats op de begane grond.” Het hele juryrapport lees je hier.
Tekst loopt door onder het bericht >
In een oude Philipsfabriek op Strijp-R zit al jarenlang een werkplaats, galerieruimte, concept store en café van Piet Hein Eek. In 2021 voegde de ontwerper daar zijn eigen hotel met restaurant aan toe. Het hotel heeft dertien kamers op de derde verdieping. Die zijn ontworpen door verschillende kunstenaars en door Piet Hein Eek zelf. Op de tweede verdieping vind je een restaurant. Daarnaast is er een rooftop bar.
In onze gids
Populaire rubrieken