[FOTO’S] Ben jij gespot? Dit was Step in the Arena in Eindhoven
Step in the Arena was afgelopen weekend weer in Eindhoven. Tijdens dit evenement maken graffiti-artiesten legale kunstwerken in de Berenkuil….
Kon jij de afgelopen jaren geen genoeg krijgen van Stadsoase de Zomertuin? Dan heb je geluk! De makers van het stadsstrand keren binnenkort terug met een nieuw pop-up-terras in de Caai. Die zal er wel een stuk anders uitzien: deze keer is het thema het boerderijleven.
Het pop-up-terras zal de Prairie heetten en je kunt er spelen tussen de hooibalen, knuffelen met boerderijdieren, barbecueën en natuurlijk borrelen. Zo raken bezoekers volgens de makers geïnspireerd door het buitenleven.
Tim en Sabine bedachten Stadsoase de Zomertuin samen met evenementenbureau One Of The Guys en nu zijn ze terug met de Prairie. In plaats van een terras aan het strand krijgt de Caai nu de look van het plattelandsleven. “We willen de vrijheid, gezelligheid, puurheid en simpelheid van het platteland naar de stad van de toekomst halen”, vertellen Tim en Sabine. “Hooi, dieren, puur eten, barbecue, spellen, familie en gezelligheid horen daar allemaal bij.”
Tekst loopt door onder de foto >
Voor het eten bij de Prairie wordt er samengewerkt met restaurant Phood. Chef Erling maakt onder andere Kemper boerderijkip met krieltjes en asperges, bloemkool van het spit, oesterzwam bitterballen of verse tomatensalade. Dat allemaal met biologische producten van lokale boeren. Ook hergebruiken Tim en Sabine na afloop alle materialen van de Prairie om groenten mee te verbouwen op hun eigen stukken land.
Heb jij al zin om tussen de hooibalen een drankje te doen? Nog even geduld: de Prairie opent 15 juni de deuren. Dan zal het terras van woensdag tot en met zondag geopend zijn. Toegang is gratis, tenzij er een speciaal evenement is.
Benieuwd hoe De Prairie eruit zal zien? Swipe door de foto’s!
In onze gids
Populaire rubrieken