Waarom hangen er plastic kwallen in de Bergstraat?
We fietsten deze week door de Bergstraat en zagen slingers plastic kwallen hangen. Kleurrijk en leuk om te zien, maar waarom hangen ze daar?
Maar liefst 1200 kinderen van Korein Kinderplein uit Eindhoven en omgeving maakten een kwal van plastic dat ze zelf verzamelden. De knappe koppen achter dit initiatief willen op deze manier aandacht vragen voor de bestrijding van de ‘plastic soep’: al het plastic dat in de zee drijft.
Ontwerpers van de toekomst
Het is volgens de organisatie goed dat kinderen zich bewust zijn van de problemen met plastic. Dat zij hier op een creatieve manier mee bezig zijn, is alleen maar mooi. Kinderen zijn immers de ontwerpers van de toekomst. Mooi meegenomen: via de kinderen worden de ouders erop attent gemaakt dat het hard nodig is om plastic te scheiden.
Tekst loopt door onder foto

Doneren met QR-code
Er hangen posters met QR-codes erop in de straat. Bij het scannen van deze codes kun je doneren. Al deze donaties gaan naar de Plastic Soup Foundation.
Lees ook:

Juliette Weijs: ‘Ik sta zelf op de bouwplaats te slopen’
Aangeboden door:
Weijs architectuur & duurzaam bouwenMeer uit deze categorie
adv.