Leuk volgens local William: ‘Dit is het mooiste stukje natuur van Eindhoven’
Waar in Eindhoven moet je echt zijn geweest? Dat kunnen de locals natuurlijk het beste vertellen. Deze week deelt William Kampen…
Waar in Eindhoven moet je echt zijn geweest? Dat kunnen de locals natuurlijk het beste vertellen. Deze week deelt Tara Hoorweg (27) haar favoriete spots in Eindhoven.
Even voorstellen: dit is Tara uit Eindhoven. “Hoi! Ik ben Tara en ik woon met veel plezier samen met mijn vriend en kat Mos op Strijp-S. Hier heb ik ook mijn atelier, waar ik werk aan prentenboeken en illustraties. Mijn studie aan de Design Academy bracht mij naar Eindhoven, maar mijn vriend is wat me hier heeft gehouden. Het Sint Gerardusplein heeft een speciaal plekje in mijn hart. Je voelt hier een stukje geschiedenis van Eindhoven.”
Benieuwd waar je Tara zoal tegenkomt? Lees dan snel verder!
“Space-S is de plek waar ik woon. Het bestaat uit een aantal gebouwen met daarin een hoop appartementen en er hangt een hele goede sfeer. Hier voel ik me echt thuis. Ik vind het erg leuk dat we met zoveel jonge mensen bij elkaar wonen.
Veel gezichten ken ik ondertussen en zij kennen mij, dat geeft een fijn gevoel. Dat er veel gedacht is aan groen tussen de verschillende appartementenblokken is ook top. Zo kan onze kat Mos toch fijn naar buiten, ondanks dat we in een industrieel stukje stad wonen.”
“Ik ben er al een tijdje niet geweest, maar het is toch een van mijn favoriete plekken. Op de stadsboerderij de Genneper Hoeve deed ik een paar maanden met veel plezier vrijwilligerswerk. Wat een fijne plek, met fijne mensen. Een van de beste dingen hier was buiten aan het werk zijn. Even uit je hoofd en lekker aan de gang op de boerderij.”
“Het Sint Gerardusplein in Stratum heeft een speciaal plekje in mijn hart. Zes jaar lang woonde ik in een studentenhuis in de buurt en kwam ik dagelijks langs dit plein. Ik heb er nu nog weinig te zoeken, maar het is wel mijn oorspronkelijke thuis in de stad. De sfeer rondom dit plein is gemoedelijk en je voelt er een stukje geschiedenis van Eindhoven.”
“Als er één horecagelegenheid in Eindhoven is waar ik graag kom, is het Down Town Gourmet Market. Hier ga ik graag met mijn vriend of vriendinnen heen om wat te eten. Goede sfeer, veel verschillende keukens, veel vegetarische opties, lekker alles delen. Top!”
“Op Strijp-S word je omringd door beton en stenen. Dat er dan heel dichtbij zo’n prachtig park zit, is ontzettend fijn. Tussen de hoge bomen heb je toch een klein beetje groen in de stad. Ik ga hier graag wandelen met een vriendin en haar hond. Of mijn vriend en ik gaan met de kat op pad in het park.”
Wij van indebuurt Eindhoven zijn altijd op zoek naar plekken die onze stad zo mooi maken. Is er een horecazaak waar je niet zonder kan? Vind jij dat Eindhoven niet compleet is zonder een bepaalde winkel of geniet je elke keer weer als je door een bepaalde wijk of straat loopt? Wij genieten graag met je mee! Tip ons hier jouw favorieten of mail ze naar [email protected]
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Eindhoven en blijf op de hoogte van alles over en rondom Eindhoven.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper