Ede

×

indebuurt categorieën

Meer indebuurt

Service

Buien zorgen voor schade in onze gemeente: bootje varen op straat

Door Hanneke van Olst 11 augustus 2020

Veel Edenaren waren dolblij met de buien van dinsdagavond 11 augustus. Eindelijk verkoeling na de zinderende hete dagen. Maar in sommige plekken van onze gemeente gaat het er wel heel heftig aan toe. 

Pagina 1/7
⟵ swipe swipe ⟶

De buien ontstaan in het midden, oosten en zuidoosten van ons land en doen dat ‘in moordend tempo’, aldus Weerplaza. Dat was te merken in Ede en een aantal dorpen! In Ede hebben bomen het loodje gelegd, maar in Lunteren is de schade vooral groot.

Op de camping in Lunteren

Zachtjes rijden op de snelweg vanwege de buien

Tent onder water

Ook de Lunterse straten staan blank

Putdeksels komen omhoog in Lunteren

Grote hagelstenen

Varen op straat

View this post on Instagram

Zwemmen op straat, in Lunteren kan ook alles

A post shared by Bert Druijff (@bertdruijff) on

Pagina 1/7
⟵ swipe swipe ⟶

Meer over

Weer

adv.