Dit zijn de leukste plekken in Ede (volgens Nadia)
Wie weet nou beter waar je moet zijn dan jullie, de echte locals? De Edenaren die hier al jaren wonen,…
Wie weet nou beter waar je moet zijn dan jullie, de echte locals? De Edenaren die hier al jaren wonen, hier geboren zijn of pas net kennis aan het maken zijn met deze Heideplaats. Iedereen heeft wel een favoriet plekje in de stad. Deze week tipt Erik Zeegers (38) ons.
Erik heeft het goed naar z’n zin in Ede, samen met zijn vrouw Rian en zoon Teun. Hij vermaakt zich graag buiten, maar heeft Lego ook herontdekt sinds zijn zoon hiermee speelt. Deze restaurants, plekken en winkels in Ede tipt hij:
Swipe om de favorieten van Erik te zien >
“Sinds onze 5-jarige met Lego speelt, ben ik het zelf ook weer op gaan pakken. Ik bouw graag mijn eigen ontwerpen, maar dat heeft veel steentjes nodig.” En die steentjes vind Erik gewoon in Ede, bij Blokjesland. “Heerlijk graaien en zoeken in bakken vol tweedehands Lego. Allemaal gesorteerd op kleur en/of vorm.”
Megarestaurant De 7 Continenten, aan de Achterdoelen, is ook een favoriet adresje van Erik. Vooral vanwege het all-you-can-eat concept. “Ze hebben zo verschrikkelijk veel dat zelfs de meest moeilijke eter hier kan eten. En geloof me, je kan hier tien keer komen eten en nog niet alles geprobeerd hebben.”
Erik komt graag op Landgoed Hoekelum. “Zelfs als het er druk is, voelt het rustig”, legt hij uit. “Het losloopgebied is een walhalla voor onze honden. En ze kunnen ook lekker kliederen in het beekje. Na een rondje wandelen even wat drinken bij Boerderij Hoekelum. En voor de kinderen is er een kabouterpad.”
Een tas vol weekboodschappen voor een goede prijs, waar vind je dat nou nog? Erik weet het wel: op de zaterdagmarkt in hartje Ede. “Uitgebreide markt waar het heerlijk struinen is. De groentenkraam, de bakker en de snoepkraam zijn favoriet.”
Ede is bezaaid met beeldige plekken. Van monumentale panden tot mooie bruggetjes, standbeelden, parken, grachten en pleinen. Daarnaast struikel je in de hele stad – in het centrum én alle wijken – haast over de mooie zaken. Van cafés, tot restaurants en winkels. Het zijn er veel te veel om allemaal zelf te ontdekken. Daarom zijn wij benieuwd naar jouw favoriete plekken in Ede. En dan vooral naar de reden waarom je juist op deze plaatsen zo graag komt.
Dus, wat is jouw lievelings restaurant in Ede? In welk café kom je graag? Heb je eigenlijk een favoriete winkel, terras, broodjeszaak, filmhuis, museum of wandelroute? En – de brandende vraag – waarom ben je zo dol op juist die plekken? Laat het ons weten! Jouw tips inspireren ons, en veel meer andere Edenaren.
Dank je wel voor het delen!
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Ede en blijf op de hoogte van alles over en rondom Ede.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken