Van sushi tot teppanyaki: dit nieuwe all you can eat restaurant is geopend
Dordrecht is een restaurant rijker: all you can eat restaurant Oishi & Oishi opende begin mei de deuren. Een enorme…
Shoppen maar! In Dordrecht gaat binnenkort een gloednieuwe Die Grenze open. Bij deze drogisterij kun je terecht voor spotgoedkope etenswaren, medicijnen en beautyproducten. De winkel komt op een centrale locatie in hartje binnenstad. Waar? Dat is lees je hier.
Eén van de grootste leegstaande panden in de binnenstad wordt met de komst van de drogisterij gevuld. De nieuwe vestiging van Die Grenze komt op Voorstraat 294 en heeft een oppervlakte van 1080 vierkante meter. Hier vond je eerst de Albert Heijn en later de Big Bazar. De afgelopen jaren zat hier in de winterperiode een paar keer The Christmas Store.
Deze vestiging in Dordrecht wordt de 61ste winkel van de drogist. De winkel is al op meerdere plekken in Nederland te vinden, maar in de Randstad zit alleen een winkel in Vlaardingen. Begin mei kreeg eigenaar Bert Hesselink de sleutel en sinds die tijd wordt er druk geklust in het pand. Voor de nieuwe drogisterij staat een bord waarop de komst wordt aangekondigd. Alles wordt binnen een maand ingericht, zodat de winkel op donderdag 8 juni open kan.
In onze gids
Populaire rubrieken