Uittip! Binnenkort is het Record Store Day in Dordrecht
Hoeveel Dordtenaren met een platenspeler ken jij? Misschien wel veel, want de langspeelplaat is erg populair. Als jij ook een…
Dit weekend wordt winkelcentrum Sterrenburg officieel heropend. Dat is niet het enige wat je kunt doen. Check deze tips maar eens.
Na maanden van verbouwen, verhuizen en opknappen is het zover: winkelcentrum Sterrenburg wordt officieel heropend op vrijdag 31 maart. De heropening van het winkelcentrum wordt tussen 10.00 en 18.00 gevierd met openingsacties en entertainment. Niemand minder dan de drie zussen van OGENE komen naar Sterrenburg om een optreden te geven. Het exacte moment dat Lisa, Amy en Shelley op het podium staan, is nog niet bekend. Maar het winkelcentrum laat weten dat als je om 16.30 uur aanwezig bent, je het optreden zeker niet gaat missen.
P.A. de Kok-Plein 171, 3318 Dordrecht
Nu gesloten
Meer informatieHet recreatieseizoen gaat van start en daarom zijn er op 1 en 2 april verschillende activiteiten bij het Biesboschcentrum. Je kunt varen en wandelen met de boswachter en natuurgidsen. Of huur een kano, doe mee aan een fotografie- en schilderworkshop of ga vogels spotten. Ook zijn er kinderactiviteiten zoals een stempelkaart met leuke opdrachten, sporten in de natuur en nog veel meer. En niet te vergeten: het Lichtspoor. Daarvoor zijn nog een aantal tickets te bemachtigen.
Kijk voor meer informatie op de website.
Op zaterdag 1 april kunnen kinderen hun held ontmoeten bij winkelcentrum Sterrenburg. Niemand minder dan Bob de Bouwer, Elsa en Olaf van Frozen, Spiderman, Iron Man én YouTuber Milan Knol komen naar Dordrecht. Dit is tegenover de Basic-Fit:
11.00 tot 11.45 uur: Bob de Bouwer
12.30 tot 13.15 uur: Elsa en Olaf
14.00 tot 14.45 uur: Spiderman, Iron Man en Batman
15.30 tot 16.30 uur: YouTuber Milan Knol
Bij de Travel Store op Voorstraat 296 is er op zaterdag 1 april een Caribbean Market. Kom helemaal in de Carbische sfeer met gezellige muziek, drankjes en experts die je alles over de Caribbean kunnen vertellen. Ook is er een winactie waarbij je een reischeque van 500 euro kunt winnen. De markt is gratis toegankelijk van 12.00 tot 16.00 uur.
Ben je op zoek naar een huis? Of vind je het gewoon leuk om huizen te kijken? Dan kun je zaterdag 1 april je hart ophalen tijdens de NVM Open Huizen Dag 2022. Tussen 11.00 en 15.00 uur kun je in Dordrecht tientallen woningen bezichtigen. Wil je alle deelnemende woningen in Dordrecht in één overzicht zien? Dat kan via deze link.
The Movies en Bibliotheek AanZet organiseren op zaterdag 1 april een speciaal programma bij de bioscoop. De hele avond staat in het teken van Japanse schrijver Haruki Murakami. Met Japan-expert Jelmer Hemmes aan het roer is er een avond vol onbekende Murakami feiten. Na de lezing wordt de première-film Blind Willow, Sleeping Woman gekeken. De ticketprijs is 10,50 euro voor de gehele avond. Op vertoon van de bibliotheekpas krijg je korting en betaal je 7,50 euro. Kaarten zijn hier te koop.
Nieuwstraat 60-62, 3311 XR Dordrecht
Nu gesloten
Meer informatieOp 2 april wordt weer de kunst- en antiekmarkt georganiseerd. Het kloppende hart van de markt is het Nieuwkerksplein met de Nieuwkerk. Daar zijn tientallen kramen met daarnaast een cateraar, terras en een podium waarop wij voor alle markten een passend stukje muziek inplannen.
De markt wordt gehouden van 10.00 tot 17.00 uur. Vanaf 14.00 uur zijn er optredens van een muzikant, singer-songwriter of band bij het gezellige terras waar een hapje en een drankje verkrijgbaar zijn.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Dordrecht en blijf op de hoogte van alles over en rondom Dordrecht.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper
Topper
Topper