Met deze actie kun je ’s avonds voor €10,- naar Diergaarde Blijdorp! [gesloten]
Zomervakantietip: de ZOOmeravonden in Diergaarde Blijdorp. Op donderdag 8 en vrijdag 9 augustus en op vrijdag 6 september is de dierentuin speciaal voor jou tot 22.00 uur open.
Ook al ben je al ontelbaar veel keren in Blijdorp geweest, ’s avonds is het compleet anders. Want hoe tof is het bijvoorbeeld om de zon onder te zien gaan op de Afrikaanse savanne?! Maar de bijzondere openingstijden zijn niet de enige reden om naar de ZOOmeravonden de gaan. Zo mag je die dagen op plekken komen die normaal voor het publiek gesloten blijven. En: een kaartje kost maar €10,- in plaats van €24,50. Dat is 60% korting!
Koop nu je kaartjes via deze link. De ZOOmeravondentickets zijn alleen geldig op 8 en 9 augustus en 6 september, tussen 15.00 en 22.00 uur.
Lees ook:
Meer uit deze categorie
adv.