Wist jij dit al: 5 x hier kan je nu ook (laat) lunchen in Doetinchem
Toe aan een hele vroege vrijmibo? Eventueel gewoon een complete lunch met een lekker wit wijntje of biertje on the side? Bekijk dan even dit lijstje. Op de tafels van deze restaurants in de Grutstraat vind je namelijk sinds kort ook een lunchkaart – wel even melden van tevoren dat je komt. 🙂
De Kompaan
🍴Broodje Vis. Een Ierse bierbun, belegd met huisgemaakte makreelmousse, zalm, pesto, kappertjes, ui en rucola 😍Al onze…
Posted by De Kompaan on Friday, 12 June 2020
Bij De Kompaan bestel je meer dan een broodje hamburger. Wat dacht je van deze Ierse bierbun, belegd met makreelmousse, zalm, pesto, kappertjes, uit en rucola? Vanaf 12.00 uur kan je terecht.
Meer over De Kompaan ontdekken?
Gringo’s
Lunch vanaf 12.00 uur.Nieuw op onze kaart en nu al populair.. Brunellos, probeer ze ook!😋
Posted by Gringo's Doetinchem on Monday, 15 June 2020
Bij Gringo’s kan je nu ook terecht voor lunch én diner. Elke dag vanaf 12.00 uur. Brunellos valt goed in de smaak volgens de koks.
Meer over Gringo’s ontdekken?
Antons Biergarten
View this post on InstagramA post shared by Antons Biergarten (@antonsbiergarten) on
Op vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 13.00 uur schuif je aan voor een lekkere lunch bij de gezellige biergarten van Anton! Benieuwd naar de kaart? Check deze hier.
Meer over Antons Biergarten ontdekken?
Merleyn
Jaaa hij is er weer, de huisgemaakte kip kerrie soep van onze Jenneke! Favorietje!
Posted by Muziek Cafe Merleyn on Saturday, 6 June 2020
Bodempje leggen bij Muziekcafé Merleyn? Dat kan elke dag vanaf 14.00 uur, behalve op maandag (16.00 uur). De menu’s en meer lekkers die eerder werden bezorgd, nuttig je nu gewoon lekker op het terras.
Meer over Muziekcafé Merleyn ontdekken?
Pinchos
Posted by Bart Bresser on Wednesday, 17 June 2020
Tapas, pinchos, gerechten van de barbecue en heerlijke Spaanse desserts. Die bestel en eet je elke dag vanaf 12.00 uur bij Pinchos. En wat is het mooi geworden!
Misschien wil je dit ook lezen:
Meer uit deze categorie
adv.