Doetinchem mooier maken: zet je in voor onze stad tijdens NLdoet
Je samen inzetten via Doetinchemse initiatieven: dat is NLdoet in een notendop. Vrijdag 10 en zaterdag 11 maart is de grote vrijwilligersactie terug en zijn ook in Doetinchem verschillende acties.
Roep je buurman erbij en stroop de mouwen op om Doetinchem nog wat mooier te maken! Wat dacht je van het verduurzamen van het ontmoetingscentrum voor veteranen aan de Terborgseweg of het realiseren van een koffiecorner in het Gaanderhuus? Samen zorg je ervoor dat Doetinchem er net wat fraaier uitziet.
NLdoet
NLdoet is een jaarlijks terugkerende actie in heel Nederland en wordt georganiseerd door het Oranje Fonds. Tijdens NLdoet zijn er honderden initiatieven waarbij de hulp van vrijwilligers wordt ingeschakeld. Het gaat meestal om kleinere klussen, zoals het schoonmaken van een park of het schilderen van een muurtje. De actiedagen worden traditiegetrouw geopend door koning Willem-Alexander en koningin Máxima, die zelf ook meedoen. Waar ze dit keer naartoe gaan, is nog niet bekend.
Doetinchemmers aan de slag
Op de website van NLdoet zie je welke activiteiten in jouw buurt zijn. In heel Doetinchem zijn tot nu toe tien activiteiten. Je kunt je in je eentje aanmelden, maar ook samen met je familie, vrienden of buurtgenoten aan de slag gaan.
Een eigen activiteit aanmelden
Misschien spot jij ook wel een klusje dat opgepakt moet worden in Doetinchem. Dan kun je die activiteit aanmelden via deze link. Het moet uiteraard wel een klusje zijn waar veel Doetinchemmers baat bij hebben.