Fiets nodig? Deze Deventerse fietsenwinkel komt naar je toe voor advies en onderhoud
Fijn: door de nieuwe webshop van ROTO Tweewielers wordt het uitzoeken van een fiets of scooter vanuit huis nu nog…
Ligt er sinds een paar dagen ook zo’n gele stoflaag op jouw auto en je tuinmeubilair? Het is geen Saharazand, waar we deze week mee kampten, maar wat is het dan wel? Wij gaan op onderzoek uit.
Op De Stentor lezen we dat het om stuifmeel gaat. Dit stuifmeel, ook wel pollen genoemd, wordt door bloemen, planten en bomen aangemaakt om zich voort te planten. Flink balen, want het zorgt voor rommel op je auto en je tuinset én je kunt er allergisch voor zijn. De gele pollen die je op de auto’s terugziet, komen voornamelijk van de berken en de elzen.
Tekst gaat verder onder de afbeelding.
Hoe komt dat stuifmeel plotseling bij ons terecht? Nou, de zon en warmte zorgen ervoor dat er veel stuifmeel in de lucht hangt en door een oostenwind werd de boel de afgelopen dagen vanuit Centraal- en Oost-Europa richting ons ‘geblazen’. En enige dat nu helpt: óf zelf flink gaan poetsen, óf wachten op een plensbui. Misschien begin volgende week?
In onze gids
Nu geopend
Nu gesloten
Nu gesloten
Populaire rubrieken