Tropenrooster voor GA Eagles! Hoe kun jij je aanpassen aan de hitte?
Go Ahead Eagles heeft het trainingsschema aangepast op de hitte die ons deze week te wachten staat. De middagtrainingen vervallen...
Ook wanneer je een glutenallergie hebt, kun je in Deventer heerlijk uit eten. Wij zetten twintig restaurants met (volgens The Fork) goede glutenvrije gerechten voor je op een rij. Bon apetit!
De Portugese keuken loopt als een rode draad door de menukaart van Chez Antoinette. De authentieke smaak van deze keuken komt tot uitdrukking in eenvoud en puurheid. Naast een uitgebreide à la carte kaart biedt Chez Antoinette een aantal wisselende menu’s. Wat dacht je van gebakken zeebaarsfilet met wortel & koriander, een landloperssalade of een bord vol met kleine Portugese hapjes?
Maandelijks verzorgt het keukenteam van Huis Vermeer een nauwkeurig samengesteld fijnproeversmenu, Chef’s Selections. De gerechten in het menu zijn gebaseerd op de Frans-klassieke keuken met een creatieve hint naar de nieuwe ‘internationale’ keuken. Onder begeleiding van de Chef-kok verzorgt het team de gerechten tot aan de tafel. Dieetwensen zijn hier dus persoonlijk te bespreken.
Met zoveel verschillende restaurantjes onder één dak zit er altijd een keuze voor glutenvrij bij. De Afrikaanse keuken, Turks uit eten of aan de tapas? Dat gaat hier allemaal lukken. El Puerto, Hang loose, de Tosti Queen en Yof hebben het glutenvrij-icoontje. Schuif hier dus met gerust hart aan.
Autodidact chef Pieter van de Pavoordt kookt stoer, soms een tikkeltje robuust, maar nooit grof en smaak staat bij hem altijd voorop. Hij koopt zijn producten zo duurzaam en biologisch mogelijk in met aandacht voor de herkomst van het product en dierenwelzijn. Medewerkers adviseren je graag over mogelijke allergenen.
Zin in een biefstuk ‘recht uit de pan’ of gevulde courgette? Dan ben je bij Restaurant Recht aan het goede adres. De slogan van dit restaurant is ‘Recht uit het hart’. “Aan alles besteden we uiterste zorg. Nieuwsgierig naar wat voor lekkers er allemaal in onze keuken bereid wordt? Komt u dan gerust langs!” aldus de keukenbrigade.
Als we even verder kijken dan de fingerfoods vol deeg en frituur, zien we hier leuke voorgerechtjes die prima te eten zijn met een glutenallergie. Gerookte bieten, regenboogforel met rode peper of Diamanthaas. Zin in een bordje pasta? Kan gewoon! Raffaele’s foodbar heeft de glutenvrije variant in huis.
Engel x Bengel heeft een fushion keuken. De menukaart bestaat hier uit dranken & gerechten van over de hele wereld. Ook hanteren ze een kookstijl die elementen van verschillende culinaire stijlen, tradities & kooktechnieken combineert. Zin in Brazilian fish, een Mexican burger of Caribbean chicken?
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Deventer en blijf op de hoogte van alles over en rondom Deventer.
In onze gids
Nu geopend
Nu geopend
Nu geopend
Populaire rubrieken
Topper
Topper
Topper
Topper