Van Anouk tot Papi Chulo: deze strandfeesten staan op de Haagse agenda
- 6 februari 2023
- Joyce Hoogland
-
0:00 / 0:00
Ben je ook klaar met de winter en het druilerige weer? Wij kijken graag vooruit naar het strandseizoen op Kijkduin en Scheveningen. Voor de zomer van 2023 staan er al een aantal leuke feestjes op de planning, dus pak je agenda erbij en schrijf mee:
Live on the Beach

Anouk en BLØF openen komende zomer de serie Live on the Beach strandconcerten. Donderdag 31 augustus staan deze artiesten op het podium op het Scheveningse strand bij het Noordelijke havenhoofd. Het voorprogramma wordt verzorgd door Claude.
De kaartverkoop begint 10 februari om 10.00 uur en tickets kosten 55 euro.
Swipe voor meer strandfeestjes >>>
Papi Chulo

Zaterdag 20 mei kunnen de voetjes van het zand op het strand van Scheveningen tijdens het tropische festival Papi Chulo Beachfest. Dit is een nieuw strandfestival met Latin, Caribbean en Afro-muziek. De Line-up wordt later bekend gemaakt, we weten wel al dat Bizzey komt.
Tickets kosten tussen 43,50 euro en 48,50 euro en zijn binnenkort verkrijgbaar via www.papichulofestival.nl.
Swipe voor meer strandfeestjes >>>
Happy Feelings Koningsnacht

De verjaardag van de Koning wordt in 2023 niet alleen in de Haagse binnenstad gevierd met The Live I Live en in het Zuiderpark met Kingsworld máár ook op het strand. In strandtent Colorado Charlie aan het Zwarte Pad is woensdag 26 april Happy Feelings Koningsnacht.
Van 16.00 tot middernacht kun je losgaan, Early Bird tickets zijn al uitverkocht. Er zijn alleen nog kaartjes voor 34,99 euro. Klik hier om een ticket te bestellen.
Swipe voor meer strandfeestjes >>>
NMNH Beach Festival
Op 15 juli is er op het Noorder strand een groot House/techno beach festival. Er komen drie podia met allemaal een eigen thema: House, techno en Hard techno. Er staan al een aantal dj’s op de line-up waaronder: Berden, Dimmish, Cynthia Spiering, Dyen en Litmus.
De Early Bird tickets zijn al uitverkocht, er zijn nog wel kaartjes voor 55 euro (excl. 3,49 servicekosten) Klik hier om tickets te bestellen.
Swipe voor meer strandfeestjes >>>
90’s Only on the Beach
Bij Millers Beach gaan we op 9 september 2023 terug naar de jaren ’90 met strandfeest 90’s Only On the Beach. Tickets zijn nog niet verkrijgbaar, maar je kunt wel al genieten van de Aftermovie van 2022:
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Den Haag en blijf op de hoogte van alles over en rondom Den Haag.
