Deze knappe zwervers zoeken samen een thuis
Pegasus en Dragon, broer en zus, zijn als zwerfkatjes bij het Haags Dierencentrum binnengebracht. Ze vonden het maar raar in het asiel en hielden de verzorgers het liefst op afstand. Gelukkig zijn er een paar goede pleeg-opvangadressen waar deze katjes helemaal bij konden komen. Het gaat daar zo goed dat het stel nu toe is aan een fijn thuis. Heb jij nog een plekje?
Pegasus, de dame, is iets dapperder dan haar broer en als ze je eenmaal kent, kan ze genieten van een aaisessie. Dragon is wat terughoudender, bij hem duurt dat iets langer. In het begin vonden ze het op het pleeg opvangadres ook enorm spannend, maar ze werden gaandeweg steeds losser. Kwamen al snel naar hun ‘kattenmens’, renden, speelden en kwamen gezellig op de bank liggen. Natuurlijk nam Pegasus het voortouw. Ze bleven wel op hun hoede, maar werden elke dag iets dapperder.
Lees verder onder de foto’s
Adoptie
De verzorgers van de katten zijn blij dat ze dit gedrag in de pleegopvang hebben laten zien en zijn nu op zoek maar een fijn thuis voor deze twee lieverds. Heb je geduld, meer dan genoeg ruimte in je hart en huis en wil je Pegasus en Dragon de toekomst geven die ze verdienen, stuur dan snel een e-mail aan [email protected] vergeet niet je telefoonnummer te vermelden en zet in het onderwerp: Pegasus en Dragon. Wie weet rennen ze dan over niet al te lang bij jou door het huis!
Lees ook:
Meer over
DierenMeer uit deze categorie
adv.