Den Bosch

indebuurt categorieën

Meer indebuurt

Service

Orderpicker Nationale Vacaturebank

Deze vacature is verlopen en mogelijk al vervuld
Naar alle vacatures

Carriere Uitzendbureau

Dienstverband:
Fulltime
Branche:
Overig
Standplaats:
's-Hertogenbosch
Sluitingsdatum:
12-05-2020

Branche:

fulltime
Overig
12-05-2020

Over de functie

W centrum dystrybucyjnym Jumbo w  Herven w Den Bosch współpracujesz z entuzjastycznymi i sympatycznymi kolegami zbierajac zlecenia dla klientow internetowych. Produkty, które zbierasz, są odbierane przez klienta w punkcie odbioru lub dostarczane bezpośrednio do klienta w domu.  Dzięki dobrej i terminowej pracy klienci znajdują w swoich skrzyniach najświeższe i najlepszej jakości produkty.

Dni robocze są od poniedziałku do soboty. Praca odbywa sie na dwie zmiany.  W ten sposób możesz pracować zarówno w niepełnym wymiarze godzin, jak i w pełnym wymiarze godzin.

Zmiany sa ustalone w godzinach 03.00 do 11.00 oraz 14.00 do 22.00. Oczywiscie nastepuje cotygodniowa zamiana zmian. To na jaka zmiane I w ktore dni Chcesz pracowiac ustalasz razem z Carriere.

Over het bedrijf

Jumbo to firma rodzinna. Zauważasz to we wszystkim. Uważamy, że ważne jest, aby czuć się jak w domu i cieszyć się pracą. Dlatego otrzymujesz stałego przełożonego, staramy się brać pod uwagę Twoje życzenia i dostępność w jak największym stopniu, a my płacimy doskonałą pensję. Oprócz twoich bezpośrednich kolegów z Jumbo, zawsze są koledzy z agencji zatrudnienia, dzięki czemu zawsze masz natychmiastową odpowiedź na twoje pytania.

  • Wynagrodzenie od 11,20 € do 16 € brutto za godzinę. To zależy od Twojego wieku i zmian na ktore pracujesz
  • Darmowy posiłek, jeśli pracujesz wieczorem.
  • Miejsce na własną inicjatywę i wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość osobistego rozwoju.

Interesse in de functie?Solliciteren

Deze vacature wordt je aangeboden door

Nationale Vacaturebank