Nieuw jaar, nieuwe stek: 9 x woningen die net op Funda staan
Wil je 2023 met een schone lei beginnen, bijvoorbeeld door te verhuizen? Kijk dan snel in dit lijstje. Hier vind…
Is jouw lievelingseten steak of hamburgers? Dan hebben we heel goed nieuws voor jou. Op het Paleiskwartier komt een nieuw burger en steakrestaurant. En tipje van de sluier; de eigenaar is een bekende in Den Bosch.
Restaurant Illusie komt aan de achterkant van het station te zitten, waar eerst Perronn zat. Er wordt druk geklust en de bouwcontainer staat op de stoep.
Wie zit er achter het restaurant? De ondernemer achter Restaurant Illusie is de Armeense Va Han en hij heeft niet stilgezeten. Hij zit ook achter het Italiaanse restaurant Dell Angelo aan het Guardianenhof in de binnenstad. De pasta’s en pizza’s laat Va Han even over aan het personeel in de stad. Hij gaat gaat zich focussen op het nieuwe steakrestaurant.
Tekst gaat door onder de foto >
Wanneer het restaurant opent en wat we er nog meer van kunnen verwachten is nog niet bekend, maar je leest het op indebuurt zodra er meer bekend is.
Naast het nieuwe steakrestaurant wordt ook druk geklust aan een foodmarktet. Je leest hieronder alles over.
In onze gids
Populaire rubrieken