Deze Bosschenaren spot je in Married at First Sight: ‘En nu gaan we bier drinken op z’n Brabants’
Met een volstrekt vreemde trouwen, je moet het maar durven. In het nieuwe seizoen van Married At First Sight wagen twaalf deelnemers…
We boffen maar dat we in Den Bosch wonen, want er zijn veel eettentjes in onze stad. Heb je plannen om af te halen, maar even geen idee waar? Laat je inspireren door de favoriete restaurants van locals!
“In Den Bosch is dit toch wel één van mijn favoriete restaurants”, aldus Wies. “Wat een leuke plek is dit! Mijn vriendinnen en ik zitten er zo vaak [buiten coronatijd, red.] dat we praktisch bij het meubilair horen. Bij deze Surinaamse tent kun je altijd terecht voor een saoto soep of roti.”
Elke week tipt een local zijn of haar favoriete plekken in de stad. Dit keer vertelt…
“Sense is een restaurant met een michelinster, en dat is helemaal terecht. Het eten is hemels en de eigenaar is hartstikke leuk”, zegt local Jadis. “Ook de ‘angels’ in de keuken doen het goed.”
Jadis Schreuder is eigenaresse van The Lemon Kitchen. Op dit platform promoot ze het gebruik van…
Local Willemijn houdt van het eten van Jack’s Foodbar: “Hier krijg je bijzonder en heerlijk eten. Het is elke keer weer een avontuur. Er heerst een gezellige sfeer en de prijs is goed!”
De beste ins en outs van een stad komen natuurlijk van de locals. Wie in een…
Local Hein heeft overduidelijk een favoriet: “Restaurant Picasso is voor ons de absolute favoriet voor een lekker tussendoortje. Het is een prettig restaurant met fijn personeel en een goede kaart. Vooral de vistrio en de gamba’s zijn echte aanraders. Maar ook voor de nagerechten zit je bij Picasso goed. Deze bestellen we hier met alle liefde ook tussen de middag!”
Deze week vertelt local Hein zijn favoriete plekjes van de stad. Hein woont samen met Mia…
Dol op burgers? Dan heeft local Julio een gouden tip: “Dit is een heerlijke plek! Je kunt hier [buiten coronatijd, red.] lekker met vrienden zitten. Vooral de burgers van Bar 35 zijn een aanrader: ze zijn groot én goed! Ook de speciaalbiertjes op de kaart spreken me aan.”
Leuke plekjes, die zijn er genoeg in de stad. Maar als je de bomen door het…
Local Lauren gaat het liefst op de Mexicaanse tour bij Nom Nom. “Dit is een heel leuk restaurant, mijn schoonzus werkt hier. Bij Nom Nom kun je lekkere taco’s eten.”
Leuke plekjes, die zijn er genoeg in de stad. Maar als je de bomen door het…
Veerle komt buiten coronatijd graag bij Crème: “Dit is een heel gezellige plek, met lekker eten! Ze doen hier shared-dining, dat is heel leuk. Mijn favoriete gerecht was eerst de Libanese wrap, maar die hebben ze niet meer. Nu is mijn lievelingshapje bij dit restaurant curry!”
Wat nou reisgids, wie kan je beter over leuke plekken in de stad vertellen dan een…
Roos komt voor graag bij Gusto voor een lunch: “Mijn lievelingslunchplek als je véél én goed wilt eten. Bijvoorbeeld de Italiaanse bollen, die zijn net even wat anders dan bij andere restaurants. Alle meiden die er werken zijn superlief en de eigenaar is echt positief aanwezig.”
De echte ins en outs van een stad komen natuurlijk van de locals. Wie in een…
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Den Bosch en blijf op de hoogte van alles over en rondom Den Bosch.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper