Wandelen populairder dan ooit. Zo ook in Den Bosch. De een gaat graag naar Het Bossche Broek, de ander zoekt de Moerputten op. Wil je een keer naar een onbekende plek? Hier zie je drie ommetjes door Den Bosch.
Heinis
Natuurgebied De Heinis is nog niet bij alle Bosschenaren bekend, waardoor het er doorgaans lekker rustig is. De onderstaande route is ruim drie kilometer lang, perfect voor een ommetje!
Advertentie wordt geladen…
Door de polder
Vanuit de stad naar het Brabantse platteland? Dat kan prima met deze route. Je komt hier langs prachtige landweggetjes, moerassig gebied en veel groen. De route is in totaal ruim 12 kilometer, waar je ongeveer 2,5 uur over doet.
Advertentie wordt geladen…
Langs de Maas
Als je zin hebt in een langere tocht, kun je voor deze route van twaalf kilometer gaan. Je wandelt langs de uiterwaarde van de Maas en vervolgt je tocht door de Maaspoort en het Burgemeester van Zwietenpark. Vervolgens ga je naar Empel en loop je terug naar het startpunt.
Advertentie wordt geladen…
Lees ook:
7 x de fijnste hardlooproutes in Den Bosch en omgeving
Hardlopen is fijn, maar het kan soms wat saai worden als je steeds dezelfde route loopt. Daarom hebben wij zeven…
Advertentie wordt geladen…
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Den Bosch en blijf op de hoogte van alles over en rondom Den Bosch.