Carnaval 2023 in Den Bosch: alles wat je moet weten
Bende d’r al klaar veur? Carnaval 2023 in Den Bosch komt er bijna aan. Carnavalsliefhebbers zijn al volop in de…
Heb jij nog een nieuwe Oeteldonksjaal nodig? Een paar handschoentjes of ander rood-wit-geel? Wij zetten op een rijtje waar jij het kan scoren als je ook lief wilt zijn voor je portemonnee. Zo shine jij deze carnaval van kiel tot teen!
Sinds kort zit er een Oeteldonk Outlet in de Vughterstraat. Hier haal je sjaals, truien, leggings in je drie favoriete caranavalskleuren voor een prikkie. Je vindt de zaak tegenover de Albert Heijn en naast kapper De Gruyter Hair op nummer 43 van de Vughterstraat.
Wie minstens 40 euro besteedt maakt in het Oeteldonks Prijzenpaleis kans op 150 euro shoppingtegoed in dezelfde zaak door een prijzenrad te laten draaien. Dat is een grote kans op veel korting, zo zien we dat graag. Je vindt de zaak aan de Hinthamerstraat 67. Lees meer over de winkel bij BD.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Den Bosch en blijf op de hoogte van alles over en rondom Den Bosch.
In onze gids
Populaire rubrieken
Aangeboden door Specsavers Den Bosch
In onze gids
Populaire rubrieken
Aangeboden door Huidzorg 073
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper