Oh crab! Er opent een seafood bar in Den Bosch
Van garnalen tot oesters en alle vissen uit de zee: je bestelt het straks allemaal bij NZ Brasserie Seafood Bar…
Bosschenaar Sharon Hilgers is eigenaar van sieradenketen My Jewellery en staat daarom in de top 100 jonge selfmade miljonairs van Quote. Daar vertelde ze maandagavond over bij tv-programma Jinek. “Ik ben heel dankbaar voor wat ik iedere dag mag doen.”
Sharon Hilgers ken je misschien wel van sieradenmerk My Jewellery. De Bosschenaar heeft het bedrijf from scratch opgezet en inmiddels zitten er filialen in Antwerpen, Keulen en eigenlijk bijna elke stad in Nederland. Dankzij al deze successen staat Sharon in de Top 100 jonge selfmade miljonairs van Quote. Het bedrijf van de Bosschenaar wordt geschat op een waarde van 45 miljoen euro.
De tekst gaat door onder de foto >
Jinek stipt tijdens de aflevering aan dat er tussen de honderd jonge selfmade miljonairs slechts vier vrouwen staan en 96 mannen. Sharon is een van die vier vrouwen en staat op de dertigste plek. Sharon: “Het verbaast mij, ik ken veel ondernemende vrouwen.” Hoofdredacteur van Quote Paul van Riessen zegt dat het bijzonder is dat Sharon haar bedrijf met eigen geld heeft opgezet. “Wat jouw verhaal uniek maakt is dat je nooit financierders hebt aangetrokken.”
De tekst gaat door onder de foto >
Sharon vertelt bij Jinek dat ze heel tevreden is over hoe haar bedrijf groeit. “Dat is iedere week anders, met heel veel power. Ik heb zo’n grote motivatie om het allemaal te laten slagen. Je hebt dagelijks te maken met tegenslagen, die incasseer je en je gaat door in oplosmodus. Ik heb er iedere dag opnieuw weer zin in.”
De Bossche ondernemer sluit af met een advies voor iedereen die in haar voetsporen wil treden: “Ik zou dit allemaal niet willen missen. Ik ben heel dankbaar voor wat ik iedere dag mag doen. Start ergens, gewoon gaan doen, bouw uit en laat je niet afleiden. Doorzetten.”
In onze gids
Populaire rubrieken