5 x huizen op Funda waar het nog nieuw ruikt
Tijdens ons rondje Funda zochten we dit keer naar huizen die de afgelopen tien jaar gebouwd zijn in Delft. Nog…
In de gemeente Delft staan regelmatig bijzondere huizen te koop. Van kleine arbeiderswoningen tot opvallende stadsvilla’s. Zo staat er nu een Rijksmonument te koop. Kijk je mee?
Deze woning staat niet alleen op een ideale plek, het is ook nog eens een echte eyecatchers. De felle rode kleur valt lekker op, vanaf de woonkamer kijk je op de Nieuwe Kerk en binnen drie minuten sta je op het Doelenplein. Wie wilt dat nou niet!
Dit grachtenpand werd gebouwd in 1825 wat het een Rijksmonument maakt. Het huis beschikt over drie verdiepingen. Het monument heeft maar liefst twee woonkamers, vier slaapkamers, twee badkamers, vier toiletten en twee keukens. Deze woning heeft op alle verdiepingen een buitenplek: op de begane grond een tuin en op de resterende twee verdiepingen grote dakterrassen. Geen zin om thuis te zitten? Geen probleem, je wandelt binnen no time naar de Schie of het Delftse Hout voor een lekkere wandeling. Het openbaar vervoer is op tien minuten afstand en de snelweg is goed en snel bereikbaar.
De vraagprijs van deze woning bedraagt 895.000. Wat krijg je daarvoor terug? Een totale woonoppervlakte van 304 vierkante meter. Je betaalt voor dit stulpje omgerekend 2944 euro per vierkante meter. Dat is meer dan het gemiddelde per vierkante meter in Delft.
Benieuwd hoe het eruit ziet? Neem hier een kijkje:
In onze gids
Populaire rubrieken