Thea en Ronald verruilden Delft voor Frankrijk opzoek naar avontuur
Stiekem dromen we er allemaal van: de biezen pakken, alles achter je laten en neerstrijken op een zonnig plekje in...
Kijk nou wat wij tegenkwamen op Funda! Dit schattige huisje van 33 vierkante meter staat nu te koop in Delft. Kijk vooral even mee, wij vinden ‘m echt fantastisch!
Het gaat om een vrijstaand huisje aan de Hendrik Casimirstraat. Deze straat ligt niet ver van het centrum vandaan, namelijk in de buurt van de TU campus. De woning lijkt ons top voor starters of studenten. Op de benedenverdieping vind je de woonkamer, keuken en badkamer. De trap die in het midden van de woonkamer staat, leidt naar het open slaapgedeelte.
Het huis staat te koop voor €150.000 k.k. Wat nog best prijzig is per vierkante meter. Hieronder is het grappige huisje te bekijken!
In onze gids
Nu geopend
Nu geopend
Nu geopend
Populaire rubrieken