Omrijden geblazen: deze straten zijn de komende week afgesloten

Ben je het ook zo zat te laat te komen doordat de weg weer openligt? Daar hoef je je komende week geen zorgen over te maken. Wij hebben een overzicht gemaakt van locaties in- en rondom Delft waar werkzaamheden plaatsvinden.
Gebbenlaan: tot 31 mei ligt de weg open tussen de nummers 48 en 51. Auto’s moeten omrijden.
Koepoortbrug: van 30 april tot 2 mei is de Koepoortbrug dicht vanwege een spoedoperatie. Lees hier wat dat voor gevolgen heeft voor jou.
Voorhofdreef: tot 4 mei is het fietspad langs de Voorhofdreef opengebroken bij het Arthur van Schendelplein. Fietsers kunnen op een afgesloten deel van de rijbaan hun weg vervolgen.
Jacob Catsstraat: op 1 mei zijn er tussen 7.00 en 12.00 uur hijswerkzaamheden. Dit kan hinder geven.
Gasthuislaan: op 1 mei zijn er van 07.00 tot 16.00 uur werkzaamheden aan kabels en leidingen. Voor het Oosteinde moeten automobilisten omrijden via de Zuiderstraat en de Spieringstraat.
Beatrixrun: op 5 mei vindt er een motortoertocht plaats die door Delft heen rijdt. Bij doorkomst van de motoren zijn de wegen afgesloten voor overig verkeer. Dit is tussen 16.00 en 17.00 uur. De motoren rijden onder meer langs de Amazoneweg, Derde Werelddreef, Buitenhofdreef, Westlandseweg, Prinses Beatrixlaan, Ruys de Beerenbrouckstraat, Wateringsevest, Insulindeweg, Sint Jorisweg en de Tweemolentjeskade.
Persijnlaan: tot woensdag 2 mei zal de Persijnlaan deels zijn afgesloten vanwege werkzaamheden aan de bestrating.
Asvest: tot vrijdag 22 juni ligt de weg open voor de aanleg van de rails van tram 19. Wel is de Zuidpoortgarage nog altijd bereikbaar. Lees hier meer over de werkzaamheden.
Phoenixstraat: tot en met dinsdag 10 juli wordt de trambaan verlengd en de straat ingericht. De ventweg loopt dan dood voor het verkeer. Lees hier meer over de werkzaamheden.