Het is niet leuk, maar wel goed om te weten: deze vijf Delftse evenementen gaan helaas niet door dit jaar. Wegens de aangescherpte coronamaatregelen kunnen deze op de valreep tóch niet doorgaan.
Daarnaast ontvangt onze redactie veel vragen over de Delftse Lichtjesweek. Natuurlijk hopen wij van harte dat dit evenement wél doorgaat, maar hierover is nog niets bekend. De gemeente hakt volgende week (de week van 22 november) de knoop door. Zodra deze beslissing is gemaakt, lees je het op onze website. Even duimen dus!
Schaatsbaan Winters Delft
Foto: Winters Delft
De schaatsbaan Winters Delft gaat deze winter helaas niet door. Een domper voor de schaatsliefhebbers onder ons. De organisatie van de schaatsbaan vindt het gezien de huidige omstandigheden, net als vorig jaar, niet verstandig om de schaatsbaan te organiseren.
Wel is de organisatie al druk bezig met de plannen voor Winters Delft 2022. Ze hebben grootse plannen om Winters Delft te voorzien van een extra vleugje magie.
Advertentie wordt geladen…
Sinterklaasintocht Delft
Waarschijnlijk heb je dit wel meegekregen. De intocht die aanstaande zaterdag zou plaatsvinden, kan op het laatste moment toch niet doorgaan. De nieuwe coronamaatregelen gooien roet in het eten, zoals de pieten zouden zeggen. Als alternatief is er op 20 november een livestream te volgen én wordt er een speciale kleurwedstrijd georganiseerd.
Wil je de Sint en de Pieten toch in levende lijve zien? Lees dan het onderstaande artikel: hier komen ze wel langs.
Niet getreurd: hier in de buurt van Delft gaat de Sinterklaasintocht gewoon door
Sinterklaas Delft
Een flinke tegenvaller: dit jaar tóch geen Sinterklaasintocht door de Delftse binnenstad. Wegens de aangescherpte coronamaatregelen,…
Advertentie wordt geladen…
Pilot van de Waterbus
Ook de plannen voor de Delftse Waterbus vallen in het water. De waterbus zou de overvolle wegen in de stad moeten ontlasten en het ov uitbreiden. Om te testen of de boottochtjes een succes zijn, stond er een pilot op de planning 2 november tot en met vrijdag 3 december. Deze gaat helaas niet door dit jaar. Ook de ritjes tijdens het festival Highlight Delft zijn gecanceld.
De organisatie hoopt de pilot in januari of februari 2022 alsnog te doen. Wanneer meer er meer bekend is, lees je dat op onze website.
Advertentie wordt geladen…
Popronde Delft
Optreden in STECK tijdens een vorige editie van de Popronde
Delft zou op 25 november worden overspoeld met bandjes tijdens Popronde Delft. Helaas gaat dat niet lukken. Gelukkig gaat het hier over uitstel en niet afstel: de organisatie is op zoek naar een vervangende datum in het voorjaar van 2022.
Kaartkopers krijgen hun geld terug of mogen hun ticket behouden voor de vervangende datum. Zij ontvangen hier binnenkort een e-mail over.
Advertentie wordt geladen…
Highlight Festival
80 vonkbruggen in het energielab door Edwin van der Heide
Jammer, ook festival Highlight Delft gaat niet door dit jaar. Maar gelukkig zijn niet alle kunstprojecten van het technologie- en kunstfestival geschrapt. Het werk ‘Sunset in Delft’ is als letterlijk lichtpuntje aan de horizon te zien bij De Kolk. Lees er alles over in het onderstaande artikel:
Eén kunstwerk van festival Highlight Delft blijft: ‘een letterlijk lichtpuntje’
Nieuws
Het zat er dik in: met de aangescherpte coronamaatregelen gaat festival Highlight Delft helaas niet door….
Advertentie wordt geladen…
Lees ook:
We gaan je missen! Ciccionina heeft definitief haar deuren gesloten
Welke Delftenaar kent ’t niet: Club Ciccionina. Veel van ons hebben hier tot laat in de nacht gedanst en hier…