De hotspots van echte Delvenaar Marloes van Zuijlen
- 02 juli 2016
- Jantine van den Hoven
Het hart van Marloes van Zuijlen ligt in Delft en daarom deelt ze deze week haar favorieten. Je kent haar natuurlijk al als geboren en getogen ‘Delvenaar’. Binnenkort kom je haar misschien ook hier vaker tegen, ze gaat schrijven voor indebuurt!
“Als echte Delvenaar heeft Delft een bijzonder plekje in mijn hart. Ik ben er geboren en getogen, woon er met veel plezier en ik zal er wat mij betreft ook nooit weg gaan. Er zijn veel mooie plekjes te vinden in Delft, maar dit zijn mijn vijf favorieten.”
De Delftse Hout
“Ik woon op een steenworp afstand van de Delftse Hout en noem het dan ook wel eens mijn achtertuin. Heerlijk een stuk hardlopen, een kopje koffie in de ochtendzon bij Knus of met mooi weer op een kleed in het gras een boek lezen. Zo’n achtertuin wil toch iedereen!”
De Beestenmarkt
“Appelgebak bij Kobus Kuch, een Belgisch biertje bij Café Belvédère, tapas bij La Cubanita of eten bij Vlaanderen. Het kan allemaal op de Beestenmarkt.”
De grachten
“Tja, je ziet ze in iedere brochure over Delft, het liefst vanaf een brug met een fiets erbij. Hollandser kan haast niet. Maar voor mij is het toch één van de redenen waarom ik graag door de binnenstad van Delft fiets, de grachten.”
Jouw favorieten
Wat zijn jouw favorieten in Delft en waarom? Waar kom je graag om tot rust te komen, lekker te lunchen of uit te gaan in de weekenden? Laat het ons weten en inspireer daarmee jouw mede-Delftenaren. Vul het formulier hier in.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Delft en blijf op de hoogte van alles over en rondom Delft.
