Koffie met gebak voor €3,75 en uit eten voor de helft van de prijs
- 29 juni 2017
- Ilse Zoutewelle
We hebben de allerbeste aanbiedingen van Delft voor je bij elkaar gezocht! Deze week krijg je onder meer een gratis toilettas en scoor je drie broden voor maar €5,-.
Uit eten voor de helft van de prijs
Zin om lekker uit eten te gaan, maar wil je niet ál je geld er doorheen jagen? Ga dan naar Toros Santiago, want daar kan je nu uit eten voor maar €13,- in plaats van €27,-!. Je krijgt hiervoor een Argentijnse rumpsteak van 300 gram, patat, gepofte aardappel én een salade.
Korting op schoolspullen

Is je zoon of dochter alweer in de weer met de schoolspullen van volgend jaar? Zorg dan dat ze langs The Readshop Kempers gaan, want daar krijg je nu 15 procent korting bij aankoop van een schoolagenda voor 2017/2018. Kijk hier voor meer informatie over deze deal.
Koffie en gebak voor de helft van de prijs

Als je lekkere koffie wilt drinken met een huisgemaakt gebakje maar niet teveel geld uit wil geven, moet je bij Cortado Espressobar zijn. Je scoort hier nu een koffie, thee én appeltaart, carrot cake of cheesecake voor maar €3,75. Dat betekent meer dan 50 procent korting!
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Delft en blijf op de hoogte van alles over en rondom Delft.
