Ga je voor het eerst op jezelf wonen of ben jij gewoon nog niet toe aan een hypotheek? Dan is huren een fijne optie. Deze huurwoningen staan nu op Funda.
Advertentie wordt geladen…
Middellaan 340
Dit gemoderniseerde appartement ligt in het hartje van Breda en beschikt over een slaapkamer en een badkamer met ligbad. Het appartement is beschikbaar vanaf begin maart 2023 en je huurt het voor 1095 euro per maand. Daarvoor krijg je 55 vierkante meter terug. Je kunt wel genieten van het zonnetje, want het appartement beschikt over een balkon.
Dit appartement beschikt over 130 vierkante meter aan woonruimte en beschikt over vier kamers, waarvan drie slaapkamers. Wil je lekker een biertje of een wijntje drinken? Dat kan, want je bent snel in het hartje van Breda. Je kunt ook thuis wat drinken, want er is een dakterras aanwezig. Voor het appartement betaal je 1386 euro per maand.
Woon je graag in een instapklaar appartement op steenworp afstand van het bruisende Ginneken? Dan is dit hoekappartement aan de Marialaan perfect. Het beschikt over één slaapkamer, één werkkamer, een modern ingerichte keuken en een balkon, waar je lekker kunt eten
Dit appartement beschikt over drie kamers en heeft een ruim balkon. Voor 130 vierkante meter betaal je ruim 1695 euro per maand. Het appartementencomplex ligt aan de rand van het centrum met a uitzicht over de singel en aan de achterkant uitzicht over de Wilhelminavijver.
Altijd aan de singel willen wonen? Dan is dit driekamerappartement ideaal voor jou. Voor 83 vierkante meter betaal je 1500 euro per maand. Hier krijg je twee slaapkamers, een tuin met overkapping en kijk je uit over de singels van Breda.