Busje komt zo: Paul de Leeuw stopt in de buurt van Breda
Paul de Leeuw rijdt met zijn touringcar voor het tweede seizoen van ‘Busje komt zo’ weer heel Nederland door. Extra…
De buschauffeurs van Arriva staken vandaag op woensdag 1 juni. Ze eisen een beter cao. Hierdoor vallen sommige bussen uit in en om Breda. Moet je vandaag de bus pakken? Dit betekent het voor jou.
In Breda verzamelden de stakers zich om 05.00 uur voor de poort van Arriva aan de Slingerweg. Hierdoor vallen er een hoop bussen uit binnen en buiten de stad.
Buslijn 4 richting Princenhage rijdt niet. Arriva adviseert een alternatieve reisroute als je vanaf het station naar het zuidwesten van de stad wilt. Zo kun je naar de Vincent van Goghstraat rijden met bus 311 en uitstappen bij de Vincent van Goghstraat. Je moet daarna nog vijftien minuten lopen.
Moet je richting Meersel Dreef? Ook dan is het oppassen geblazen. Buslijn 6 komt te vervallen. Hetzelfde geldt voor buslijn 7 richting Nieuw Wolfslaar.
Lees verder onder de tweet >
Dienstregeling Oosterhout en Breda: let op! Door aangekondigde stakingen op woensdag 1 juni in Oosterhout en Breda kunnen er verstoringen in de dienstregeling optreden.
— Arriva Nederland (@Arriva_NL) May 31, 2022
Check daarom kort voor vertrek de reisplanner. Kijk voor meer info op https://t.co/7PXEZTIU1J
Een aantal bussen rijdt via een aangepast rooster. Zo verviel woensdagochtend buslijn 117 van Breda naar Fijnaart via Langeweg. De bus naar Prinsenbeek reed om 8.34 uur niet, maar een bus later pakken kon wel. Moet je naar Oosterhout? Let dan op: lijn 325 en 402 vervallen woensdagochtend.
Ben je benieuwd hoe het met jouw bus zit? Het handigst is om de reisplanner te checken.
In onze gids
Populaire rubrieken