Aha! Dit is de goedkoopste woning in Bergen op Zoom

goedkoopste woning bergen op zoom kleinste huis
Foto: Mark Makelaardij

In de gemeente Bergen op Zoom staan regelmatig bijzondere huizen te koop. Van kleine arbeiderswoningen tot opvallende stadsvilla’s. Dit keer gaan we op zoek naar de goedkoopste woning die momenteel op Funda staat. Kijk je mee?

Oké, we scrollen langs een berg garages en een leeg perceel en daar is ie: de allergoedkoopste woning in onze stad. Je vindt het stulpje vlakbij het centrum en hoeft er in ieder geval geen grote verbouwing te doen. Noordsingel 114 is namelijk volledig opgeknapt.

Klein maar fijn

Deze woning is niet alleen de goedkoopste, maar ook de kleinste die te koop staat. Het gaat om een appartement van 47 vierkante meter. Dus mocht je een uitgebreide verzameling modeltreinen willen tentoonstellen, moet je dit stekje misschien even aan je voorbij laten gaan.

Er zijn twee kamers: de woonkamer/keuken en een losse slaapkamer. In de badkamer heb je niet heel veel plek over als je op het toilet zit of in de douche staat, maar je vindt er wel alles wat je nodig hebt.

Lees verder onder de foto >

Foto: Mark Makelaardij

Op naar buiten

Even een frisse neus halen maar geen zin om de stad in te lopen? Dan kun je naar buiten op je eigen balkon, heerlijk voor een bakje koffie in de zon. Maar: ook hier heb je niet veel ruimte, dus wacht even met het uitnodigen van al je vrienden voor de housewarming. Met twee stoelen op het balkon kan de deur nét open.

Let’s talk numbers

Oké, leuk die beschrijving, maar wat kost dit stulpje? De vraagprijs van deze woning bedraagt 184.500 euro. Wat krijg je daarvoor terug? 47 vierkante meter, twee kamers, een badkamer en een balkon. Het appartement is in 2022 helemaal opgeknapt en van het gas afgehaald, dat scheelt weer op de energierekening.

Je betaalt voor dit appartement omgerekend 3.926 euro per vierkante meter. Dat is meer dan het gemiddelde van 3.041 euro per vierkante meter in het centrum van Bergen op Zoom.

De plaatjes

Benieuwd hoe het eruit ziet? Neem hier een kijkje:

Vraagprijs (op 16 maart 2023)
€ 184.500 k.k.
  • Straat
    Noordsingel 114
  • Bouwjaar
    1973
  • Woonoppervlakte
    47 m2
  • Kamers
    2 kamers
  • Balkon
    Aanwezig
Foto’s en informatie via Funda

Meer over wonen:

Meer in deze categorie

Wonen

Ga naar “Te koop! 5 x deze huizen in Bergen op Zoom zijn nieuw op Funda”

Te koop! 5 x deze huizen in Bergen op Zoom zijn nieuw op Funda

uitzicht peperbus postcodes bergen op zoom centrum Peperbus grote markt overzicht terras uitzicht monumenten spirtus markiezenhof
Ga naar “Net op de markt! 5 x huizen in Bergen op Zoom die een paar dagen te koop staan”

Net op de markt! 5 x huizen in Bergen op Zoom die een paar dagen te koop staan

uitzicht peperbus Bergen op Zoom huizen te koop vacatures bergen op zoom centrum groen peperbus uitzicht starters bergen op zoom
Ga naar “Even binnengluren: dit is het duurste huis dat nu in Bergen op Zoom te koop staat”

Even binnengluren: dit is het duurste huis dat nu in Bergen op Zoom te koop staat

duurste huis bergen op zoom funda.

In onze gids

Aanbiedingen

Ga naar “Pvc Click Flex Strook Pella Eiken € 34,00”

Pvc Click Flex Strook Pella Eiken € 34,00

  • Kwantum
  • Geldig t/m 30 juni 2023
Ga naar “Kruidvat dames gezichtsreiniging van € 2,19 voor € 1”

Kruidvat dames gezichtsreiniging van € 2,19 voor € 1

  • Kruidvat
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “Alle AH Goudse kaas in stukken van de zelfbediening* van € 3,12 voor € 1,56”

Alle AH Goudse kaas in stukken van de zelfbediening* van € 3,12 voor € 1,56

  • Albert Heijn
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “Nivea Q10 Rimpelopvuller serum van € 29,99 voor € 14,99”

Nivea Q10 Rimpelopvuller serum van € 29,99 voor € 14,99

  • Kruidvat
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “Sensodyne van € 20,97 voor € 12”

Sensodyne van € 20,97 voor € 12

  • Kruidvat
  • Geldig t/m 26 maart 2023

Agenda

Ga naar “Kermis”

Kermis

  • Van 7 apr t/m 16 apr
kermis boulevard attractiekermis boulevard attractie
Ga naar “Op de T Festival”

Op de T Festival

  • 18 mei 2023
wilhelminaveld veldje gebouw t op de t festival hemelvaartsdag opbouw hemelvaartwilhelminaveld veldje gebouw t op de t festival hemelvaartsdag opbouw hemelvaart
Ga naar “Koningsdag in Bergen op Zoom”

Koningsdag in Bergen op Zoom

  • 27 april 2023
koningsdag 2022 koning oranje vrijmarkt rommel wilhelmina veldkoningsdag 2022 koning oranje vrijmarkt rommel wilhelmina veld
Ga naar “Flat Mountain Festival”

Flat Mountain Festival

  • 26 maart 2023
flat mountain festivalflat mountain festival
Ga naar “90’s No Limits”

90’s No Limits

  • 13 mei 2023