Afhaal- en bezorgzaak Mr. Sushi opent filiaal in Apeldoorn
Apeldoorn krijgt er een sushizaak bij! Mr. Sushi opent in december een filiaal in Apeldoorn, aan de Hofstraat. Aan de…
Apeldoorners hebben er een nieuwe snackplek bij in de binnenstad: Het Frietlokaal opende half november de deuren. We nemen een kijkje!
Het duurde even, maar het is zover: Het Frietlokaal aan de Brinklaan 1 is geopend. Bij Het Frietlokaal kun je zogeheten ‘loaded fries’ bestellen: friet met bijzondere toppings, zoals stoofvlees, pulled chicken, rendang en zelfs falafel. Ook is er behalve normale mayonaise vegan mayo verkrijgbaar. Diverse (vega en vlees) snacks en drankjes hebben ze ook bij Het Frietlokaal.
Het Frietlokaal is van dinsdag tot en met zondag vanaf 11.30 uur geopend. Dinsdag, woensdag en zondag tot 19.00 uur, donderdag tot en met zaterdag tot 20.00 uur.
In onze gids
Populaire rubrieken