Weekend! Het Apeldoornse Terrastival, Silent Poetry Disco en meer
Het weekend staat voor de deur en het wordt prachtig weer! Wij tippen je onder meer het nieuwe Apeldoornse Terrastival...
Een nieuw borrel- en spelletjescafé in Apeldoorn! Ludo’s opent zaterdag 1 augustus officieel de deuren. Indebuurt Apeldoorn neemt een kijkje!
Evviva aan de Van Kinsbergenstraat maakt plaats voor Ludo’s, oftewel de wijnbar is een spelletjescafé geworden. Eigenares Marlouk Nijman laat Kayleigh Janssen (29) en Max Gailliaret (28) het nieuwe concept uitrollen.
Ludo’s (“Latijns voor spellen”) staat voor gezellig bordspellen spelen in de binnenstad, met een lekker hapje en drankje erbij. Naast bordspellen spelen kun je proberen te ontsnappen uit de wijn escaperoom en (vanaf september) bier escaperoom. “We willen in de toekomst ook speciale avonden organiseren, zoals een 30 Seconds-avond, quiz-avonden en bingo’s”, aldus Kayleigh.
Op de drankenkaart staan nog enkele populaire wijnen die Evviva schonk, daarnaast is ‘ie uitgebreid met onder meer diverse (speciaal)bieren (van bijvoorbeeld Veluwse Schavuyt) en gin tonics. Ook krijgt de borrelkaart een opfrisser. “We hebben straks een nieuwe borrelkaart met bites maar bijvoorbeeld ook happen als hamburgers en kipsaté. We vragen straks vooral ook de gasten wat waar ze behoefte aan hebben, zowel qua eten als andere zaken.”
“We hebben nu ongeveer zestig bordspellen”, zegt Max, “maar we willen uitbreiden naar zeker tweehonderd. Mensen mogen bordspellen doneren als ze willen, daar zijn we alleen maar blij mee.”
Ludo’s is vanaf nu geopend op donderdag en vrijdag van 17.00 tot 23.00 uur en zaterdag en zondag van 15.00 tot 23.00 uur. “Maar als mensen nog een spelletje aan het spelen zijn om 23.00 uur, sturen we ze niet weg. We hebben een vergunning tot 2.00 uur.”
Reserveren is in principe niet nodig, behalve voor de escape-rooms. Dat kan via de website van Ludo’s.
In onze gids
Populaire rubrieken