Coronatest in Apeldoorn: hier kan het en zo snel krijg je de uitslag
Al een maand lang kan iedereen in Nederland met milde klachten zich laten testen op corona. Ook in Apeldoorn kun...
Het aantal geregistreerde coronabesmettingen loopt landelijk verder op. Het RIVM heeft zojuist nieuwe cijfers gepubliceerd: ook deze week zijn er meer Nederlanders positief getest.
Uit de wekelijkse update van het RIVM blijkt dat afgelopen week – 29 juli tot en met 4 augustus – in totaal 2.588 nieuwe besmettingen zijn bijgekomen. Dat zijn er 1.259 meer dan vorige week.
Dat is de landelijk situatie, wat is de status in Apeldoorn? LocalFocus meldt 13 geregistreerde besmettingen in twee (!) weken, tussen 22 juli en 4 augustus. Eén patiënt ligt in deze periode in het ziekenhuis wegens corona.
LocalFocus heeft alle besmettingen van de afgelopen twee weken per gemeente in kaart gebracht. Bekijk hier de actuele stand van zaken per gemeente.
Minister-president Mark Rutte en minister Hugo de Jonge geven donderdagavond 6 augustus een persconferentie over de stijgende coronacijfers. Ze zoomen in op bepaalde regio’s en kondigen (indien nodig) extra regionale maatregelen aan. Houd indebuurt in de gaten voor actuele updates.
In onze gids
Populaire rubrieken