Tijd voor wijn! 7 x wijnbars in Apeldoorn
Zin in lange avonden bijkletsen met een hapje en een goed glas wijn? Bij deze wijnbars in Apeldoorn komen wijnliefhebbers…
High wine plannen in Apeldoorn? Dit zijn leuke plekken in de stad.
Bij Heerlijk Lokaal in de voormalige ambachtsschool krijg je drie gangen koude en warme hapjes met bijpassende wijnen. Deze is vanaf twee personen te reserveren voor 22,50 euro per persoon.
Brasserie & Wijnbar Martins aan de Paslaan is befaamd vanwege de high wine. Bij deze high wine word je ontvangen met een aperitief naar keuze. Vervolgens geniet je van drie glazen wijn per persoon van de wijnkaart en een proeverij van ‘lekkers uit de keuken’. Dit kost 39,95 euro per persoon. Halve glaasjes is ook mogelijk, dan betaal je 33,50 euro.
Brasserie M’Joy aan het Leienplein biedt drie glazen wijn en een bijpassende luxe borrelplank voor 24,95 euro per persoon.
Bij Den Olifant hebben ze niet alleen veel soorten wijn, je kunt er ook genieten van wijnen plus hapjes oftewel een high wine. Neem contact op met Den Olifant voor meer informatie.
Lunchroom en wijnbar Rembrandt biedt in drie uur drie rondes wijn met drie rondes hapjes voor 29,50 euro per persoon.
Bij Het Stadscafé aan de Nieuwstraat kun je zelf je wijnen kiezen of wordt mooie combinatie wijnen voor je geselecteerd. Daarbij krijg je natuurlijk bijpassende lekkernijen. De wijnkaart wordt regelmatig gewisseld.
Hier krijg je niet drie glazen, maar twee volle óf vier halve glazen voor 23,50 per persoon. Of je gaat voor vier volle glazen wijn voor 29,50 euro per persoon. Reserveren kan via de knop in deze link.
Op elke laatste zaterdag van de maand is het bij wijnhandel Wijnen & Zn. tijd voor een high wine. De drie glazen wijn worden geserveerd in het proeflokaal, waar je letterlijk in de keuken kunt kijken. De koude en warme hapjes/gerechtjes zijn seizoensgebonden en voor het grootste deel huisgemaakt.
Je kunt starten tussen 15.00 uur (brunch) en 17.00 uur. Kosten zijn 32,50 euro per persoon. Reserveren kan via 055 5788222 of het contactformulier van de zaak. Meer informatie vind je op deze pagina.
Bij Huize Bloem iets buiten Apeldoorn in Lieren kun je ook gaan voor een high wine (of high beer). Deze bestaat uit (voornamelijk hartige) gerechten met daarbij drie wijnen (of drie speciaalbieren) met als welkomstdrankje een glas prosecco of Swinckels pilsje of weizen van de tap.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Apeldoorn en blijf op de hoogte van alles over en rondom Apeldoorn.
Aangeboden door Lazy Vegan
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper
Topper
Topper
Topper
Topper
Topper