Hier kun je flexwerken in Apeldoorn
Je kunt natuurlijk je laptop openklappen in een hip koffiehuis, maar voor wie daar te snel raakt afgeleid of een...
Op zoek naar een gratis flexwerkplek in Apeldoorn? We vonden de volgende zeven:
Klein Berlijn is een ruime hangplek waar je kunt lunchen en dineren, maar ook werken of studeren. Dat rijmt.
Je kan er heerlijk lunchen en koffie drinken, maar flexwerken kan ook bij Schenkers. Aan de grote tafel is een stroomvoorziening en er is snelle gratis Wifi.
Ook Bagels & Beans biedt meer dan alleen lunch en koffie. Bagels & Beans heeft gratis wifi en het wachtwoord is opvraagbaar bij de medewerkers. Zo kan je makkelijk je net geschoten selfie met een cappuccino XL delen op Insta of nog even wat werk afmaken.
Guusje is een grote zaak met twee etages waar je kunt ontbijten, lunchen, koffie drinken, dineren en borrelen. En je laptop openklappen!
Anne&Max is een ruime zaak met genoeg zitgelegenheden, een grote leestafel en een lange bar waar je je laptop goed kunt openklappen.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Apeldoorn en blijf op de hoogte van alles over en rondom Apeldoorn.
Aangeboden door Riwis Zorg & Welzijn
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper