Koud en donker buiten? Op deze 9 plekken in Apeldoorn zit je warm en knus
De dagen worden donkerder (hallo wintertijd) en buiten is het nat en koud. Een perfect moment om je met vrienden…
Dat er veel panden te huur staan in Apeldoorn, is wel bekend. Wij pikken de meest bijzondere exemplaren die in het centrum staan eruit.
Bovenin dit voormalige postkantoor worden momenteel kluswoningen gerealiseerd en onderin, naast ijssalon Claudio’s en Restaurant ’t Zusje, is nog plek voor een winkelier of horecaondernemer.
Dit hoekpand met trapgevel dat iedereen wel kent wacht al een hele tijd op een nieuwe ondernemer. Van Os tassen & koffers zit er echter nog steeds.
Sinds december 2020 is Miss Etam definitief uit het Apeldoornse straatbeeld verdwenen en momenteel bivakkeert kledingzaak Wam Denim in dit pand. Toch wacht het op een nieuwe huurder.
In dit pand (bouwjaar 1900!) tussen The Sting en SoLow zát schoenenwinkel Sneakers, zit momenteel Homegifts & Fashion en ooit…?
Direct naast Bagels & Beans, op de T-splitsing met de Paslaan, staat dit winkelpand te huur. Eerder zat hier Adam Brandstore en momenteel een corona testlocatie.
Funda noemt dit pand terecht karakteristiek. Naast het zachtroze Nice Café probeerde Fantostisch het een tijdje en nu wacht deze locatie op een nieuwe moedige ondernemer.
Aan de overkant staat dit prachtig opgeknapte pand, dat kleermakerij Ai Van verliet.
En dan als laatste dit opgeknapte pand dat jarenlang gebruikt is door Leger des Heils, aan de Beekstraat. In de doorgang naar de Kanaalstraat zijn een tijd terug appartementen gerealiseerd.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Apeldoorn en blijf op de hoogte van alles over en rondom Apeldoorn.
Aangeboden door Slaapidee Apeldoorn
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper
Topper