Bon appefriet! Dit is het verschil tussen een snackbar en een cafetaria en hier zitten de beste in Amsterdam
Kan jij ook zo genieten van een patatje met een lekkere snack van de snackbar? Of ligt een cafetaria dichter…
“Je moet Pakjespiet bellen”, zei een woordvoerder van het Korps landelijke politiediensten toen een journalist van Het Parool een vraag stelde over een ingepakte flitspaal. Op 4 december 2009, een dag voor pakjesavond, waren verschillende palen in Nederland ingepakt met cadeaupapier. Ook sommige flitspalen in Zwolle. Waarom was dat?
Een van de versierde flitspalen was te vinden in Amsterdam. Op vrijdagochtend 4 december keken bestuurders waarschijnlijk raar op toen ze zagen dat de paal versierd was met rood cadeaupapier. En niet alleen in Amsterdam. Ook in onder meer Eindhoven, Hilversum en Groningen werden ingepakte flitspalen gespot.
Tekst gaat verder onder de afbeelding>
Wie achter de ludieke actie zat, was in eerste instantie onbekend. Uiteindelijk bleek Go Fast volgens Het Parool achter de flitspaalsurprise te zitten. Zeventig medewerkers van het bedrijf van energiedrankjes zouden in de nacht van donderdag op vrijdag 250 flitspalen hebben voorzien van een fris, rood hoofddeksel. Het bedrijf wilde hiermee duidelijk maken dat ‘go fast’ niet past in een tijd van files.
In veel steden werd het cadeaupapier die vrijdagochtend 4 december weer verwijderd. Of de bestuurders door de ingepakte flitspaal niet op de bon zijn geslingerd, is niet bekend.
In onze gids
Populaire rubrieken