Sinterklaas in Amersfoort: dit staat er allemaal op de planning
De beste goedheiligman mag weer flink aan de bak. Twee intochten, meerdere bezoeken aan de stad, logeren bij de Pathé…
Sinterklaas komt op zaterdag 12 november aan in Amersfoort. Handig om te weten: de organisatie sluit een aantal straten af voor fietsers, brommers en auto’s. “De hele Eemhaven wordt voetgangersgebied”, schrijft Sinterklaasstad.
Tussen 11.00 en 14.00 uur is de hele Eemhaven, De Grote Koppel, Kleine Koppel en Tappersgilde afgesloten voor al het verkeer. Alleen voetgangers mogen hier dan op. Het gebied wordt afgesloten met dranghekken en afzetlint. ‘t Sasje is vanaf 11:15 uur zelfs volledig afgesloten.
Let op: wie de auto op de Kleine Koppel achterlaat, riskeert dat deze wordt weggesleept. Volg de aanwijzingen van verkeersregelaars en begeleiders van Het Sint Nicolaas Comité, zodat je zeker weet dat je veilig parkeert en je bolide er nog staat nadat je de goedheiligman hebt toegezwaaid.
In onze gids
Populaire rubrieken