Komend weekend is het feest op het Eemplein. Op zaterdag 9 juli vieren we namelijk dat het Eemplein tien jaar bestaat. Wat er allemaal te doen is? Dat lees je hier:
Rollerdisco
In de winter kun je schaatsen op het Eemplein, maar dit weekend kun je rollerschaatsen! Tussen 12.00 en 17.00 uur is er een rollerdisco met Amersfoortse artiesten op de achtergrond. Er komt een complete rollerdisco in een grote open tent van tien bij vijftien meter. Hadden we al gezegd dat je gratis mag meedoen?
Foto: Pexels.com
Advertentie wordt geladen…
Minikermis
Op het plein komt ook een draaimolen te staan, kunnen kinderen suikserspinnen krijgen en eendjes vangen voor een leuke prijs. Ook deze activiteiten zijn gratis.
Foto Ietse Horneman
Advertentie wordt geladen…
Live muziek
Zaterdag kun je ook genieten van livemuziek van lokale Amersfoortse bands en muzikanten. Een van de bands die langskomt zijn de winnaars van de Amersfoortse Kei: BRICKED OUT. Ook DJ ICE komt langs.
Foto: BRICKED OUT / Madelief Kok
Advertentie wordt geladen…
Winacties
Wie jarig is trakteert! Er zijn leuke winacties in én rond de winkels op het Eemplein. Wat je precies waar kunt winnen, blijft tot de dag zelf een verrassing. Wél hebben de ondernemers een aantal aanbiedingen speciaal voor de jubileumdag klaargezet.
Zonsondergang vlakbij het Eemplein. Foto: Ietse Horneman
Advertentie wordt geladen…
Over het Eemplein
Het Eemplein wordt elk jaar steeds meer ingezet als evenemententerrein voor Amersfoort. Van Koningsdag tot de Passion, de afgelopen tien jaar is er veel georganiseerd. Wil je naar het Eemplein met de auto, dan kun je die parkeren in de garage onder het plein. Fietsen kunnen in het fietsenrek of de bewaakte fietsenstalling naast het plein. Vanaf het station rijden er meerdere bussen naar het Eemplein.