Binnenkijken bij Sailors and Crooks: ‘Onze houten vloer kraakt als een scheepsdek’
Deze week gaan we niet binnenkijken in een woning in Almelo, maar bij een onderneming met een bijzonder interieur. Leuk…
Wat hebben we toch veel mooie woningen in Almelo! Elke week is het weer een verrassing voor ons als we bij iemand binnenkijken. Deze week gaan we binnenkijken bij Cathy aan de Brucknerstraat.
Cathy Vloedbeld (28) woont samen met haar vriend Mike en twee katten Neko en Chewie in Almelo. Het gezin woont al bijna een jaar aan de Brucknerstraat in de wijk Wierdensehoek. Cathy werkt sinds vier jaar op de Losserhof in Losser. “Ik werk op een woongroep met mensen met een verstandelijke beperking.”
Lees verder onder de foto >
Cathy woonde eerst in Oldenzaal. “In een heel klein appartement. Hier kon ik het snelst een huis krijgen. Maar de huizen in Oldenzaal zijn heel duur, dus daarom ben ik terugverhuisd naar Almelo, de stad waar ik ook ben opgegroeid.”
“We hebben erg veel geluk gehad met deze huurwoning”, vertelt Cathy verder. “Via-via zijn we aan dit huis gekomen. Een huis vinden in deze tijd is een drama. We waren dag en nacht aan het bellen en als een huurwoning op Funda stond, was het vaak gelijk al weer weg. We zijn dan ook heel blij dat we de gelukkige bewoners mochten worden van deze fijne tussenwoning.”
Lees verder onder de foto >
Cathy heeft alles nieuw gekocht. “In Oldenzaal woonde ik zo klein, dat er niet eens een eettafel in de woonkamer paste”, lacht ze. “In dit huis hebben we grote ruimtes, dus we moesten ook wel alles nieuw kopen. Anders staan de meubels niet mooi ten opzichte van de ruimtes. Er staat nu bijvoorbeeld een grote U-bank in woonkamer, dat kon natuurlijk niet in het appartement.”
“Mike was heel makkelijk met het aanschaffen van nieuwe meubels”, vertelt Cathy. “Alles wat ik mooi vond, dat vond hij ook mooi. Hij liet mij lekker m’n gang gaan, dat is ideaal. Maar wel onder één voorwaarde en dat was dat er een gamekamer komt”, grapt Cathy.
Lees verder onder de foto >
De stijl in de woning is industrieel. “Mangohout met metalen poten, wij houden ervan. De woning heeft een jungle, retro uitstraling. Ik heb een groot stoffen doek aan de muur met een jungleprint, erg leuk! Ik kijk veel op internet voor inspiratie. Alles past leuk bij elkaar, dat had ik niet verwacht. Ik had allemaal spullen gekocht, zonder er bij na te denken of het wel bij elkaar stond. De olijfgroene kleur op de muur had ik al in het appartement in Oldenzaal. Ik vind het zo’n gave kleur dat we het ook in deze woning hebben gebruikt.”
Lees verder onder de foto >
Naast de eettafel heeft Cathy een schilderij aan de muur hangen. “Een schilderij met een leeuw, gemaakt door mijn lieftallige schoonmoeder Marja. Het is zo mooi geworden, we zijn hier heel blij mee.”
Lees verder onder de foto >
Cathy is gek op planten en kaarsen. “Dat kun je wel zien aan de foto’s, toch? De planten en kaarsen staan door de hele woning. Het brengt sfeer en gezelligheid.”
Lees verder onder de foto >
Zijn er nog wensen in de woning? “We willen graag de voor- en achtertuin aanpakken. Ook moet de zolder nog worden omgebouwd tot een gamekamer voor Mike”, zegt Cathy. “Maar verder is alles naar wens. De kamers zijn allemaal heel mooi ingericht, dus daar zijn we blij mee. Het is niet de mooiste keuken, maar het is ook een huurwoning. Daar is niets aan te doen.”
Cathy zou graag een koopwoning willen. “Voor in de toekomst zou ik wel graag een woning kopen ergens in Almelo, maar dat is als starter niet betaalbaar. Hopelijk wordt het over een paar jaar wel betaalbaar. Dan gaan we ervoor!”
Wil je meer zien van het interieur van Cathy? Bekijk hieronder de foto’s.
Wil je ook met jouw woning in deze rubriek? Zie onze oproep voor ‘Binnenkijken bij’, we horen graag van je!
Bijna Valentijnsdag
Bij indebuurt Almelo maak je kans op een heerlijke liefdeslunch voor twee!
Wil je winnen! 3 x een liefdeslunch bij Brownies & downieS in Almelo
In onze gids
Populaire rubrieken