Michael en Anne wonen aan Het Kolkje: ‘Ons balkon is een kleine tuin geworden’
In de zomer komen geregeld balkons en tuinen voorbij in onze rubriek ‘Buitenkijken bij’. Hiermee kun je inspiratie opdoen om…
Elke week struinen we Funda af voor fijne optrekjes in onze stad. Deze week extra aandacht voor een woning uit bouwjaar 2001 aan de Tapiola 3 in Almelo. Het lijkt een blokkendoos als je zo voor de woning staat, maar van binnen is het ruim en mooi. Hier hoef je weinig meer aan te doen.
De straat Tapiola ligt in de buurt Finlandia, de Finse buurt aan de rand van de Aalderinkshoek. Het is een rustig straatje, waar alleen maar bestemmingsverkeer komt. Je loopt zo vanuit je woning het groen in, ideaal voor een wandeling met je hond of om de kinderen lekker te laten spelen.
De woning is de helft van een twee-onder-een-kap. Als je binnenkomt, ga je door de ruime hal naar de woonkamer, met veel licht en ruimte. De vloer is nog prima en op de muren wil je waarschijnlijk wel een ander kleurtje. Dat geldt voor meer plekken in het huis: even verven en het is af voor de komende tijd.
Aan de achterkant zit de keuken en de achterdeur naar de tuin op het zuidwesten. Deze woning heeft de mogelijkheid om aan de achterzijde uit te bouwen, zodat je nog steeds een ruime tuin hebt. Aan het huis zit een garage die via de oprit en via de tuin te bereiken is. Op de oprit kunnen nog drie extra auto’s staan.
Op de bovenverdieping vind je drie slaapkamers. De masterbedroom loopt over de volle breedte van de woning en heeft een balkon. Volgens de makelaar word je hier wakker met de ochtendzon die volop naar binnen kan schijnen. Deze slaapkamer heeft als extraatje nog een inloopkast.
De badkamer is een paar jaar geleden volledig onder handen genomen en heeft een dubbele wastafel, inloopdouche, toilet en vloerverwarming. Via een vaste trap kom je op de tweede verdieping, waar je een werkplek, speelkamer of logeerplek van kunt maken. Erg mooi is het dakterras met een wijds uitzicht.
Deze woning aan de Tapiola 3 in Almelo heeft een woonoppervlakte van 151 vierkante meter. Met de tuin, garage en oprit erbij is de oppervlakte van je perceel 278 vierkante meter. De vraagprijs is op dit moment 365.000 euro, kosten koper.
De foto’s hieronder geven je een impressie van deze woning. Swipe of klik voor meer >
Win het boek over Darius Dhlomo!
Bij indebuurt Almelo maak je nu 3 x kans op het nieuwe boek over Darius Dhlomo
Winactie! 3 x kans op het boek over oud-Heraclesspeler Darius Dhlomo
In onze gids
Populaire rubrieken