Tip! Toffe stadswandeling met hapjes en drankjes in Alkmaar

O, wat missen we de horeca! Om dat gemis een klein beetje te verzachten is er nu een leuke stadswandeling bedacht, waarmee je ook nog eens de Alkmaarse horeca steunt. Met Stadswandeling 072 ga je op culinaire ontdekkingstocht door onze stad.
De eerste editie van deze smakelijke stadswandeling vindt plaats in het laatste weekend van januari. De wandeling duurt 1,5 uur en gaat langs vijf Alkmaarse horecazaken. Je kunt daar dan lekkere drankjes, hapjes of specialiteiten scoren om mee te nemen. Deelnemende adresjes zijn bijvoorbeeld Soepp, Het Kruithuisje en Sweets & Antique. Zij zullen aantrekkelijke deals voor de wandelaars bedenken, zodat je voor een klein bedrag wat lekkers mee kunt nemen. Nog een extra reden om van de bank af te komen!
De coronamaatregelen
Op zaterdag 30 en zondag 31 januari gaan er wandelingen van start tussen 13.00 uur en 18.00 uur. Om eventuele drukte te spreiden, kunnen deelnemers zelf het startpunt van de wandeling bepalen. Voorafgaand krijgen deelnemers de zogenaamde ‘COVID-regels’ van de organisatie mee en natuurlijk worden zij verzocht een mondkapje te dragen op plekken waar dat moet.
Zo koop je een kaartje
Kaartjes kosten € 3,50 en kun je voor maximaal 2 personen kopen vanaf donderdag 28 januari. Houd de facebookpagina of instagrampagina in de gaten voor kaartjesverkoop. Je kunt ook pre-registreren voor kaartjes via deze link. Check de website voor meer informatie.